reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

straszne to ze ludzie potrafia tak lekko decydowac o zyciu i zdrowiu innych ludzi... Korona jednak nie wybiera bogatych, tych stojacych u władzy jak widac wszystkich sprawiedliwie dotyka. Ciezko mi wyobrazic to z czym codziennie musisz sie zmagac...
Oj powiem wam ze mam dosyc😭 jezeli to przeżyje (straszne to co pisze ale musze wziąść to opcje pod uwage) to wracam jak najszybciej do Polski. Zastanawiam się czy się nie zwolnic🤔
 
reklama
Bidulko Ty ;(
To wszystko jest takie straszne, niesprawiedliwe i najgorzej,ze nie wiadomo kiedy się to skończy;(
Przytulam mocno i życzę dużo sił. I zdrowia[emoji8]
Dziekuje kochana. Ja również przytulam Cię mocno. Uwazaj prosze na siebie😘dbaj o siebie i maleństwo ❤
 
Dzień dobry Kobitki!
@Ananasowa93 ja bym nie brała tej heparyny ,jeśli to tylko 4 zastrzyki...chyba więcej szkody niż pożytku możesz sobie zafundować.
@Czarna1985 bardzo Ci współczuję:( Sytuacja dla wszystkich jest teraz trudna😢 Trzymaj się tam jakoś! dużo zdrówka ✊✊✊!!!
@Netiaskitchen jakie pyszności robisz🤤🤤🤤
@Wiórka to już jutro🙃🙃🙃✊✊✊

Ja miałam wczoraj jakiś słabszy dzień.Chyba już to zamknięcie daje mi się we znaki🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️Choć mój Małż skutecznie poprawia mi nastrój-wariat jeden😬😬😬to On ogarniał obiado i robił zapiekankę ziemniaczaną....Jutro idę do pracy,wiem może to niepopularne teraz ,ale się cieszę. Mam nadzieję,że pozostanę zdrowa...

Miłego dnia Dziewczyny😘😘😘
Dziekuje kochana. Ja mam na odwrot jak ide do pracy to plakac mi sie chce😭 ale mam nadzieję ze wszystko wroci do normy. Ale u nas mówią ze do konca roku moze to trwac.
Duzo zdrowka dla Ciebie i twojej rodziny.Milej niedzieli kochana ❤
 
Dziekuje kochana. Ja mam na odwrot jak ide do pracy to plakac mi sie chce😭 ale mam nadzieję ze wszystko wroci do normy. Ale u nas mówią ze do konca roku moze to trwac.
Duzo zdrowka dla Ciebie i twojej rodziny.Milej niedzieli kochana ❤
U nas niby tv przekazuje,że do końca kwietnia będzie po piku zachorowań ,ale ja w to nie wierzę.Obawiam się naprawdę tragedii u nas. W zachodniopomorskim dzisiaj szpitale proszą o pomoc ,bo nie mają PODSTAWOWYCH środków ochronnych: maseczek itd a to " dopiero" 51 potwierdzonych przypadków!!!Lekarze proszą o wpłaty ,bo chcą zakupić respiartory,których jest za mało! Nasza służba zdrowia od lat była niedofinansowana i ja nie widzę tego ,by oni mogli sobie poradzić z taką epidemią:no::no::no:
A władza chce jeszcze wybory urządzić:eek:
 
Właśnie oglądam wiadomości i jednak Polacy to też nie myślace barany [emoji49][emoji49][emoji49]. Znowu od hu...ja ludzi soaceruje, jeździe na rowerkach i rolkach, no ja pier... dolę [emoji49]. Chyba też trzeba jeździ i lać ich pałą jak e tym filmiku. Nerwica mnie wzięła
Ciepło się zrobiło... na szczęście od dzisiaj zimnica ,to może tydzień spokoju będzie....:confused:
 
Ciepło się zrobiło... na szczęście od dzisiaj zimnica ,to może tydzień spokoju będzie....:confused:
Wiesz, strasznie mnie to wkurza bo jednak większość potrafi siedzieć w domu i co oni sobie myślą jak widzą tych ****....nych spacerowiczów [emoji49]. Skoro jedni potrafią siedzieć na dupie to niech wszyscy to zrobią [emoji49].
Wszyscy do ku...rwy nędzy chcemy cieszyć się wiosną i jak widzę te tłumy nad morzem czy w parkach to mnie trafia [emoji49]. Ja siedzę z piz...dą w domu a też bym chciała pospacerować [emoji49]
Dlaczego jedni łażą po mieście a drudzy siedzą w domach?!?!. Wyjdźmy kuwa wszyscy na dwór [emoji49]
 
reklama
Do góry