reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Na kopniaka zaslugujesz. Nie spinaj sie nigdzie. Okna nie zajac, umyjesz w pazdzierniku zeby porod wywolac. Teraz rob sobie porzadki w parterze, tak bedzie bezpieczniej [emoji4]
No co ty @nieagatka[emoji33]. Jak okna są brudne do pan Jezus nie przyjdzie [emoji33]
[emoji23][emoji23][emoji23]
 
@Wiorka już dzisiaj mocne kciukasy ode mnie[emoji110][emoji110][emoji110]z niecierpliwością będę czekać na wieści [emoji176][emoji176][emoji176]
@fredka84 zdrówka i jeszcze raz zdrówka. Teraz nie potrzebujemy infekcji! I tak masz rację, doceniamy proste rzeczy... Ja nawet do mojego Małża od 3 dni mówię jak bardzo Go kocham... Ja nie z tych wylewnych(od słów wolę czyny) , więc patrzy na mnie jak na wariata [emoji1787][emoji1787][emoji1787]
A do mnie mąż też coś zaczął się bardziej przytulać [emoji12]. A on to miłość mi pokazywał jak mnie gdzieś szturchnął, klepnął itd. Takie końskie zaloty [emoji23]
 
No co ty @nieagatka[emoji33]. Jak okna są brudne do pan Jezus nie przyjdzie [emoji33]
[emoji23][emoji23][emoji23]
Fakt, zapomnialam o tym [emoji23]
Swoja droga to polecam myjke Karchera, boska jest, mega szybko sie myje i nie ma zaciekow. Mam od kilka lat, szkoda tylko, ze sama nie myje [emoji16][emoji16] Pewnie dlatego Dzizas trzyma sie z daleka [emoji38][emoji56][emoji16]
 
reklama
Do góry