reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

Dla chłopca strasznie ciężko coś wybrac:-) jak nazywają się wasi synowie? Może akurat coś mi przypadnie do gustu bo jakoś tak mi się ten chłopiec upodobal że już się martwię ( albo ciesze:-p) że czekają mnie duże zakupy wyprawkowe:-)

Zawsze podobał nam się Wiktor ale ostatni o przestał...
Nam od zawsze podobało się imię Staś i tak ma synek na imię 😁 Więcej męskich typów nie mamy 🙈
 
reklama
Ale mi moją córka daje w kość ostatnio :( budzi się w nocy i nie śpi 1,5-2 godzin. Właśnie siedzę już druga godzinę i chce mi się ryczeć z bezsilności. Nic jej nie jest, gorączki nie ma, zęby chyba nie idą. Chyba ten sławny regres snu. A mi ręce opadają :( w takich chwilach zaczynam wątpić czy dam radę z dwójką dzieci [emoji1751]
 
Ale mi moją córka daje w kość ostatnio :( budzi się w nocy i nie śpi 1,5-2 godzin. Właśnie siedzę już druga godzinę i chce mi się ryczeć z bezsilności. Nic jej nie jest, gorączki nie ma, zęby chyba nie idą. Chyba ten sławny regres snu. A mi ręce opadają :( w takich chwilach zaczynam wątpić czy dam radę z dwójką dzieci [emoji1751]
Dacie na pewno!
 
Dzien dobry 31.03. 😁
A ile z ciekawości placicie za badanie I trymestru z oznaczeniem ryzyka? Tez pierwszy raz slysze o doplaceniu za plytke i to jeszcze 100zl?! Troche przesada...
 

Załączniki

  • IMG_20200331_063431.jpg
    IMG_20200331_063431.jpg
    2 MB · Wyświetleń: 56
reklama
Profesor, który wykonywał USG genetyczne stwierdził, iż w przypadku Nifty zdarzają się niestety błędy.
Porównywali w Instytucie różne testy na przestrzeni lat i najlepiej ponoć wypada Panorama i Harmony.
Nifty to chiński test a pozostałe dwa amerykańskie.
W moim przypadku zaleca Panoramę.
Także nie będę wymyślać tylko pozostanę przy tym.

A dla zainteresowanych wrzucam link porównujący testy.
Jest ich duuużo więcej niż te wymienione powyżej [emoji41]


Oj tak jest dużo - mi ginekolog polecała veracity.
 
Do góry