Około 2 latMoja córka na szczęście jest wrogiem rodzeństwadługo się starałas o ta ciążę?

Dzień dobry...
Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.
Ania Ślusarczyk (aniaslu)
Około 2 latMoja córka na szczęście jest wrogiem rodzeństwadługo się starałas o ta ciążę?
To tak jestesmy w bardzo podobnej sytuacji. Robiliście z mężem jakieś badania?Około 2 lat![]()
Przykro mi ...[emoji52] to takie niesprawiedliwe...Dziewczyny przyszły wyniki bhcg teraz to już tylko 17,5[emoji22][emoji22][emoji22] czułam jak zobaczyłam krwawienie że tak będzie [emoji22] Nata czekam na wiadomość od Ciebie
Natalka bardzo mi przykroDziewczyny przyszły wyniki bhcg teraz to już tylko 17,5czułam jak zobaczyłam krwawienie że tak będzie
Nata czekam na wiadomość od Ciebie
Dziewczyny przyszły wyniki bhcg teraz to już tylko 17,5czułam jak zobaczyłam krwawienie że tak będzie
Nata czekam na wiadomość od Ciebie
Hej dziewczyny! Mam nadzieję, że i ja będę grudniowa mamą Ciąża potwierdzona przez giną ale na bardzo wczesnym etapie bo muszę brać leki. Mam trombofilie przez co 3 razy poroniłam Na szczęście mam 2 letnia córeczkę, która pozwala mi wariować tylko trochę, biorąc pod uwagę okoliczności Następna wizyta 28 kwietnia i z całych sił trzymam kciuki za serducho.
Natalia bardzo mi przykro, wiem przez co przechodzisz.