reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Hej dziewczyny! Mam nadzieję, że i ja będę grudniowa mamą Ciąża potwierdzona przez giną ale na bardzo wczesnym etapie bo muszę brać leki. Mam trombofilie przez co 3 razy poroniłam Na szczęście mam 2 letnia córeczkę, która pozwala mi wariować tylko trochę, biorąc pod uwagę okoliczności Następna wizyta 28 kwietnia i z całych sił trzymam kciuki za serducho.

Natalia bardzo mi przykro, wiem przez co przechodzisz.
Gratulacje i życzę spokojnej nudnej ciazy[emoji1768][emoji1768]
 
Dziewczyny a mowilyscie juz bliskim o ciazy? Nie chodzi mi o meza/partnera, ale reszte rodziny jak np rodzice itp
Mówiłam moim rodzicom bo przy poprzednim poronieniu mama skomentowała "czemu nic nie powiedzieliście". Wtedy dowiedzieli się jak późnym wieczorem zadzwoniłam z informacja, że potrzebuje, żeby przyszedl któryś z nich do opieki nad Olkiem (byłam sama w domu, mąż był w pracy) bo muszę jechać do szpitala bo chyba poroniłam.
 
Hej ! Miałam zamiar najpierw pójść na wizytę i dopiero się tutaj przyczepić Ale stwierdziłam że może lepiej jak już teraz dołączę . Wczoraj zrobilam test jestem 2 dni po terminie @ . Beta 165 . Progesteron 31 .
Jestem po ciąży pozamacicznej i cała drze że strachu że tym razem może być to samo . Nie spałam cała noc czułam ból krzyża i już myślałam że to cp ;(
Zapisałam się na usg za tydzień mam nadzieję że będę mogła zobaczyć pecherzyk i że będzie on tam gdzie trzeba.
 
Hej ! Miałam zamiar najpierw pójść na wizytę i dopiero się tutaj przyczepić Ale stwierdziłam że może lepiej jak już teraz dołączę . Wczoraj zrobilam test jestem 2 dni po terminie @ . Beta 165 . Progesteron 31 .
Jestem po ciąży pozamacicznej i cała drze że strachu że tym razem może być to samo . Nie spałam cała noc czułam ból krzyża i już myślałam że to cp ;(
Zapisałam się na usg za tydzień mam nadzieję że będę mogła zobaczyć pecherzyk i że będzie on tam gdzie trzeba.
Witaj 😊 wiele z nas jest tu po przejsciach wiec rozumiemy w pelni twoj niepokoj ❤ rozgosc sie i zostan z nami do grudnia 😊😊😊
 
Dzięki mam nadzieję że naprawdę zostanę do grudnia bo jestem pełna obaw . Chciałabym tylko się dowiedzieć czy ten ból krzyża jest normalny i czy też ktoś ma ? Bo zaczynam myśleć że to może być od cp.
 
Hej ! Miałam zamiar najpierw pójść na wizytę i dopiero się tutaj przyczepić Ale stwierdziłam że może lepiej jak już teraz dołączę . Wczoraj zrobilam test jestem 2 dni po terminie @ . Beta 165 . Progesteron 31 .
Jestem po ciąży pozamacicznej i cała drze że strachu że tym razem może być to samo . Nie spałam cała noc czułam ból krzyża i już myślałam że to cp ;(
Zapisałam się na usg za tydzień mam nadzieję że będę mogła zobaczyć pecherzyk i że będzie on tam gdzie trzeba.
Witam i gratuluję. Życzę spokojnej ciąży.

Co do bólu kręgosłupa to ja czasami też mam ale tylko dół pleców nic poza tym.
 
reklama
Dzięki mam nadzieję że naprawdę zostanę do grudnia bo jestem pełna obaw . Chciałabym tylko się dowiedzieć czy ten ból krzyża jest normalny i czy też ktoś ma ? Bo zaczynam myśleć że to może być od cp.
Ja tez mam bol w dole plecow czasami 😉 zastanawiam sie co bedzie pozniej jak brzuszek bedzoe ciezszy a boli juz teraz 😅
 
Do góry