reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pozytywny test ciążowy.

carsiemel

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
24 Marzec 2020
Postów
140
W którym dniu cyklu lub ile dni bo owulacji wyszedł wam pozytywny test ciążowy? Jestem siedem dni przed miesiączką I nie mogę się powstrzymać.
 
reklama
W 24dc czyli 10 dni po domniemanej owulacji:) testy robiłam od 17dc mimo że wiedziałam że nie wyjdzie ale była to dla mnie ekscytująca część starań, dla innych może być to stresujące
 
Ja, mimo, że cierpliwością nie grzeszę, test w pierwszej ciąży zrobiłam dopiero w 33dc (tyle maksymalnie trwały moje cykle i tyle czekałam, żeby mieć pewność), w drugiej równo w 28dc (bo tyle trwały cykle). Wolałam czekać, niż się doszukiwać cieni cienia, rozkręcać testy, szukać pod światło, etc.
 
W 24dc czyli 10 dni po domniemanej owulacji:) testy robiłam od 17dc mimo że wiedziałam że nie wyjdzie ale była to dla mnie ekscytująca część starań, dla innych może być to stresujące
Tak:) zamówiłam 5 testów i zrobiłam w 17,19,21,24 (pozytywny) i 25dc, ten ostatni popołudniu na potwierdzenie :) ale tak jak pisałam, przy dłuższych staraniach i parciu to byłoby stresujące, mnie biel wizira nie zrażała bo czekanie na kreskę było poprostu ekscytujące i miałam świadomość że testy mogą nie wyjść tak szybko.
To moje kreseczki z 24 i 25dc
IMG_20180724_205506.jpg
IMG_20180725_225631.jpg
 
W którym dniu cyklu lub ile dni bo owulacji wyszedł wam pozytywny test ciążowy? Jestem siedem dni przed miesiączką I nie mogę się powstrzymać.
4dni przed miesiączką. U mnie to było 11dzien po domniemanej owu, bo nie miałam monitoring. Mierzyłam temp. Więc miej więcej wiedziałam. Cień cienia. Popołudniu test z krwi wykazał już 48 :)
U mnie fajnie sprawdziły się testy z Rossmana fac.elle. 10ml. On mi pokazywał kreseczkę, a inny nie. Później jeszcze zrobilam dwa 🙈
 
reklama
Ja za to później nadrabiałam, bo z obu ciąż mam po 5-6 testów [emoji23]
Ja jak byłam w pierwszej ciąży. Test miałam robiony tylko raz żeby potwierdzić. A Teraz jak staramy się o 2 dzidzie to co miesiąc z nadzieją ze będzie ta wyczekiwaba 2 kreska to po4 testy są robione. Ale nici z tego :( :D. Ale teraz już sobie odpuściłam z testami po prostu czekam na @. Jak nie przyjdzie to wtedy będę testować :)
 
Do góry