reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ginekolog Warszawa po poronieniu

maeria

Fanka BB :)
Dołączył(a)
27 Czerwiec 2019
Postów
588
Cześć, szukam naprawdę dobrego i sprawdzonego ginekologa w Warszawie, który pomoże znaleźć mi odpowiedzi na pytania po poronieniu; który swoją wiedzą da poczucie bezpieczeństwa przy staraniach o ciążę i oby w niej samej. Lekarza, który odbiera telefon.

Bardzo chcę jeszcze się starać, ale wiem że najpierw porządna diagnostyka i dobry lekarz.

Widziałam info o dr Jerzak, ale cena wizyty trochę mnie dobiła...
 
reklama
Cześć
Jestem od wczoraj na grupie dlatego odpowiedź dopiero dzisiaj.
Ja po 2 poronieniach, z poleceń trafiłam do Ewa Dądalska....niesamowita kobieta ...anioł kobieta , dobry fachowiec.
 
Cześć
Jestem od wczoraj na grupie dlatego odpowiedź dopiero dzisiaj.
Ja po 2 poronieniach, z poleceń trafiłam do Ewa Dądalska....niesamowita kobieta ...anioł kobieta , dobry fachowiec.
A jakie miałaś robione badania? Jak Cię prowadziła? Byłaś na lekach?
 
A jakie miałaś robione badania? Jak Cię prowadziła? Byłaś na lekach?
Hej
Ona prowadzi mnie cały czas. Trafiłam do niej po 2 poronieniach i ona jako pierwsza z wielu u których byłam od razu zleciła masę badań.
Będę wypisywania nazwy bo jest tego tak dużo ze szok.
1. Ana1
2. Ana2
3. Antytrombina III
4. Białko C
5. Białko s wolne
6. Antykoagulant
7. Tsh
8. Ft4 wolna tyroksyna
9. Witamina b12
10. IgG kardiolipinie
11. IgM kardiolipinie
12. Termolabliny MTHRF C677T i A1298C
13. Trombofilia wrodzona ( czynnik V Leiden + Mutacja 20210 G-A genu protrombiny)
14. Atg
15. Atpo
16. Homocysteina
17. Kwas foliowy
18. Wirus zapalenia wątroby typu B i C
19. Badanie w szpitalu w dwóch różnych fazach cyklu - hormony
20. Ferrytryna
21. USG tarczycy
Raczej wszystko wymieniłam.
Teraz aktualnie zaczelysmy monitorować jajeczkowanie.
Owulacja jest w ostatnich kilku cyklach tyle że w jednym pecherzyk nie pekl i zrobiła mi się torbiel czynnosciowa z tego spora bo aż 6 cm. Wchlonela się po dwóch cyklach. Ale przy niej nici z starań bo wtedy nie ma owulacji.
W tym miesiacu znikła i można działać.
Dzisiaj wzięłam zastezyk na pęknięcie i zobaczymy.
Generalnie wszystkie badania mam ok.
Mąż też..
Biorę obecnie od dłuższego czasu...
Eutyrox pół tabletki na tarczyce miałam min wzrost- jest już opanowany ale mam brać nadal pół tabletki z najmniejszej dawki.
Acard
Witaminę b12 W formie metylokobalamina 1000mg
Kwas foliowy
Choline 500 mg
Tardyferon - żelazo
Dekristol - witamina D ³

Co do Pani Ewy , pełna profesjonalna pomoc.
Miła kompetentna osoba.
Naprawdę polecam.
 
Hej
Ona prowadzi mnie cały czas. Trafiłam do niej po 2 poronieniach i ona jako pierwsza z wielu u których byłam od razu zleciła masę badań.
Będę wypisywania nazwy bo jest tego tak dużo ze szok.
1. Ana1
2. Ana2
3. Antytrombina III
4. Białko C
5. Białko s wolne
6. Antykoagulant
7. Tsh
8. Ft4 wolna tyroksyna
9. Witamina b12
10. IgG kardiolipinie
11. IgM kardiolipinie
12. Termolabliny MTHRF C677T i A1298C
13. Trombofilia wrodzona ( czynnik V Leiden + Mutacja 20210 G-A genu protrombiny)
14. Atg
15. Atpo
16. Homocysteina
17. Kwas foliowy
18. Wirus zapalenia wątroby typu B i C
19. Badanie w szpitalu w dwóch różnych fazach cyklu - hormony
20. Ferrytryna
21. USG tarczycy
Raczej wszystko wymieniłam.
Teraz aktualnie zaczelysmy monitorować jajeczkowanie.
Owulacja jest w ostatnich kilku cyklach tyle że w jednym pecherzyk nie pekl i zrobiła mi się torbiel czynnosciowa z tego spora bo aż 6 cm. Wchlonela się po dwóch cyklach. Ale przy niej nici z starań bo wtedy nie ma owulacji.
W tym miesiacu znikła i można działać.
Dzisiaj wzięłam zastezyk na pęknięcie i zobaczymy.
Generalnie wszystkie badania mam ok.
Mąż też..
Biorę obecnie od dłuższego czasu...
Eutyrox pół tabletki na tarczyce miałam min wzrost- jest już opanowany ale mam brać nadal pół tabletki z najmniejszej dawki.
Acard
Witaminę b12 W formie metylokobalamina 1000mg
Kwas foliowy
Choline 500 mg
Tardyferon - żelazo
Dekristol - witamina D ³

Co do Pani Ewy , pełna profesjonalna pomoc.
Miła kompetentna osoba.
Naprawdę polecam.
Dzięki za wyczerpującą odpowiedź. Ja jestem po jednym poronieniu. Miesiąc ponad temu. Pierwsza ciąża książkowa i wszystko było ok. A teraz strata po długim staraniu, nie wspomnę ile o tej ciąży marzyłam.

Zrobiłam badania. Wyniki powoli spływają i już widzę, że nie wszystkie są dobre. Powinnam skonsultować się z niejednym lekarzem.

A gdzie ona przyjmuje? Jaki to koszt? Pracuje może też w szpitalu?
 
Znalazłam ją na znany lekarz, ale nie ma nr telefonu. Masz może?
Normalnie w szpitalu ale w Wołominie.
Ja chodzę prywatnie za wizytę bierze 200 zł A 250 z USG.ZA wizyty monitorujące jajeczkowanie 50 zł. Ciężko się do niej dostać ale jak no w moim przypadku kiedy muszę być np za tydzień potrafi brzydko mówiąc gdzieś wcisnąć nawet o 21.00 .
A przyjmuje w Wawie na Pradze.
W załączniku screen z adresem.
Nr telefonu do recepcji
604438538

Mała 1, 03-423 Warszawa
4,1 km
 

Załączniki

  • Screenshot_20200501-151736_Chrome.jpg
    Screenshot_20200501-151736_Chrome.jpg
    281,3 KB · Wyświetleń: 143
Normalnie w szpitalu ale w Wołominie.
Ja chodzę prywatnie za wizytę bierze 200 zł A 250 z USG.ZA wizyty monitorujące jajeczkowanie 50 zł. Ciężko się do niej dostać ale jak no w moim przypadku kiedy muszę być np za tydzień potrafi brzydko mówiąc gdzieś wcisnąć nawet o 21.00 .
A przyjmuje w Wawie na Pradze.
W załączniku screen z adresem.
Nr telefonu do recepcji
604438538

Mała 1, 03-423 Warszawa
4,1 km
O kurczę, dzięki. Będę do niej iść. Akurat w Wołominie miałam zabieg... Bardzo Ci dziękuję i życzę dużo zdrowia i szczęścia:)
 
reklama
Bardzo polecam Ewę Śmiertka z MediPark w Warszawie.
Pani Doktor jest przesympatyczną osobą. Wizyta przebiegła w przyjaznej atmosferze, całkowicie bezstresowo. Wygląda na to, że w końcu znalazłam swoje miejsce :) Bardzo polecam




 
Do góry