reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

hehheeehehe no i znowu mnie rozbawilas 😁 😘 😅 ja wczoraj dostalam wino i bylo tak jak sie spodziewalam :) Zaczelam od jednej lampki w takim zlotym kieliszku caly czas sie chwalilam Łukaszowi zobacz jak fajnie wygladam z tym kielichem, nawet sobie sypki zlotu puder sypnelam pod oczy :-) :) a skonczylo sie na calej butelce po czym obiecalam Łkukaszowi przytulanki jak skoczy po kolejne :o i wypilam pol bo zasnelam :eek:;););) strazna jestem ale mi sie podobalo ;) Jak sie obudzilam to nawet Tola z nami spala a zloto z policzkow sie sypalo 🤭 ja pierdziele ale wstyd - jutro zaczynam prace ;) a raczej wracam ;) Bedzie ciezko bo czekaja mnie rozmowy z klientami ktorzy juz zaliczkowali... Ale ciesze ie ze wracam, lubie to, jak bedzie dobrze to za miesiac otworza biuro. Szefowa tzn zona szefa ta porobiona:) co wam kiedys pisalam co chwile do mnie wydzwania i opowiada sowje histErie - serio chyba nie jestem (na ten moment) odopwiednia osoba do wspierania i udzielania porad ;) @fredka84 dopiero bede doczytwac, mam nadzieje ze wszystko u Ciebie dobrze ty moj słodziaku, rozkoszna przylepo 😃😃😃 tak sobie ostatnio myslalam ze chce jak najszybciej sie z Toba spotkac - nawet jak sie bedziesz wstydzic to cos na to poradzimy 😍😍😍😘😘😘😘😛 Zapomnialam napisac ze ostatnio w biedrze kupilam jarmuz i tak ze trzy dni juz pije na sniadanie koktajl z tego zielonego paskudztwa i dodaje jablko, cytryne, szpinak, avocado, chilly i tyci oleju zeby sie przyjelo. w smaku nie jest najgorsze a syci - no i mam jakies tam poczucie ze robie cos dobrego - znowu zaczynam cudowac :)
Oj kochanie winko wypić to nie grzech 😂 ale zasnąć jak mąż biegnie po drugie w nadziei na coś więcej to już niestety jest 😂😂😂😂 a co do koktajli to ja uwielbiam tak cudowac mniam 😋😋😋 a jarmuz najpierw zrób na parze albo podgotuj minutkę czy dwie- lepiej trawi się wtedy, bo surowy nie dobry dla tarczycy...😘😘
 
reklama
hehheeehehe no i znowu mnie rozbawilas [emoji16] [emoji8] [emoji28] ja wczoraj dostalam wino i bylo tak jak sie spodziewalam :) Zaczelam od jednej lampki w takim zlotym kieliszku caly czas sie chwalilam Łukaszowi zobacz jak fajnie wygladam z tym kielichem, nawet sobie sypki zlotu puder sypnelam pod oczy :-) :) a skonczylo sie na calej butelce po czym obiecalam Łkukaszowi przytulanki jak skoczy po kolejne :o i wypilam pol bo zasnelam :eek:;););) strazna jestem ale mi sie podobalo ;) Jak sie obudzilam to nawet Tola z nami spala a zloto z policzkow sie sypalo [emoji2960] ja pierdziele ale wstyd - jutro zaczynam prace ;) a raczej wracam ;) Bedzie ciezko bo czekaja mnie rozmowy z klientami ktorzy juz zaliczkowali... Ale ciesze ie ze wracam, lubie to, jak bedzie dobrze to za miesiac otworza biuro. Szefowa tzn zona szefa ta porobiona:) co wam kiedys pisalam co chwile do mnie wydzwania i opowiada sowje histErie - serio chyba nie jestem (na ten moment) odopwiednia osoba do wspierania i udzielania porad ;) @fredka84 dopiero bede doczytwac, mam nadzieje ze wszystko u Ciebie dobrze ty moj słodziaku, rozkoszna przylepo [emoji2][emoji2][emoji2] tak sobie ostatnio myslalam ze chce jak najszybciej sie z Toba spotkac - nawet jak sie bedziesz wstydzic to cos na to poradzimy [emoji7][emoji7][emoji7][emoji8][emoji8][emoji8][emoji8][emoji14] Zapomnialam napisac ze ostatnio w biedrze kupilam jarmuz i tak ze trzy dni juz pije na sniadanie koktajl z tego zielonego paskudztwa i dodaje jablko, cytryne, szpinak, avocado, chilly i tyci oleju zeby sie przyjelo. w smaku nie jest najgorsze a syci - no i mam jakies tam poczucie ze robie cos dobrego - znowu zaczynam cudowac :)

No i zaczęło u mnie lać a Siwy na torze [emoji849].
Ja teraz kawa, ciacho i Dziki na kolanach[emoji3526]. Oglądam powtórkę Królowe życia bo sobie nagrałam, i było w odcinku że Jacek, ten od Dagmary, poszedł do kliniki i mówi że chce zbadać prostownicę [emoji23][emoji23][emoji23].
Jak się w końcu spotkamy to najwyżej Ty będziesz caly czas mówiła a ja będę tylko przytakiwać [emoji23]. Albo sobie walnę ze dwa drinki na rozluźnienie [emoji12]. A najlepiej jak już przyjadę do Ciebie naje...bana[emoji23]
Zrobiłam zdjęcie ciasta, i nie wiem jak te babki z internetu kroją te ciasta, że takie piękne kawałki wychodzą [emoji848]. Ja jak ukroje to zawsze wszystko ubabrane, ale ciasto dobre, u góry to taka ciemna, chrupka beza jest
1588500981688.jpeg
1588501081321.jpeg
 
Będę wklejać [emoji39][emoji8] dalej czekam na ciacho Fredzioszki @fredka84 [emoji12]to moj Burger z biedry, takie fajne maja z buraka

O kuwa, i gdzie ja z moim ciulowo pokrojonym ciastem do Ciebie [emoji33]. Ale żarło [emoji7][emoji7][emoji7]
Ps dojrzałam zajebisty taras z zasłonami i kawałek ogrodu [emoji7]. Nie wywiniesz się, pokaż choć troszkę [emoji8]. Zasłony na tarasie to taki powiew luksusu [emoji12]
 
No i zaczęło u mnie lać a Siwy na torze [emoji849].
Ja teraz kawa, ciacho i Dziki na kolanach[emoji3526]. Oglądam powtórkę Królowe życia bo sobie nagrałam, i było w odcinku że Jacek, ten od Dagmary, poszedł do kliniki i mówi że chce zbadać prostownicę [emoji23][emoji23][emoji23].
Jak się w końcu spotkamy to najwyżej Ty będziesz caly czas mówiła a ja będę tylko przytakiwać [emoji23]. Albo sobie walnę ze dwa drinki na rozluźnienie [emoji12]. A najlepiej jak już przyjadę do Ciebie naje...bana[emoji23]
Zrobiłam zdjęcie ciasta, i nie wiem jak te babki z internetu kroją te ciasta, że takie piękne kawałki wychodzą [emoji848]. Ja jak ukroje to zawsze wszystko ubabrane, ale ciasto dobre, u góry to taka ciemna, chrupka beza jest
Zobacz załącznik 1114647Zobacz załącznik 1114648
Gdzie ja z moim wiejskim burgerem do takiego ciacha!!!!! Pożarlabym 😋😋😋😋😋😋😋😍😍😍😍😘😘
 
Będę wklejać 😋😘 dalej czekam na ciacho Fredzioszki @fredka84 😜to moj Burger z biedry, takie fajne maja z buraka
Wow😋😋😋😋😋😋😋😋😋😋😋😋😋😋😋😋😋😋😋😋😋😋😋😋😋😋😋😋😋😋Dobrze że akurat jem obiad, bo wiadomo co by się stało, gdybym była głodna 😂😂😂
U mnie orzo wg przepisu z isog z wczorajszymi udkami z kurczaka😊
 

Załączniki

  • IMG_20200503_133329.jpg
    IMG_20200503_133329.jpg
    1,9 MB · Wyświetleń: 65
No i zaczęło u mnie lać a Siwy na torze [emoji849].
Ja teraz kawa, ciacho i Dziki na kolanach[emoji3526]. Oglądam powtórkę Królowe życia bo sobie nagrałam, i było w odcinku że Jacek, ten od Dagmary, poszedł do kliniki i mówi że chce zbadać prostownicę [emoji23][emoji23][emoji23].
Jak się w końcu spotkamy to najwyżej Ty będziesz caly czas mówiła a ja będę tylko przytakiwać [emoji23]. Albo sobie walnę ze dwa drinki na rozluźnienie [emoji12]. A najlepiej jak już przyjadę do Ciebie naje...bana[emoji23]
Zrobiłam zdjęcie ciasta, i nie wiem jak te babki z internetu kroją te ciasta, że takie piękne kawałki wychodzą [emoji848]. Ja jak ukroje to zawsze wszystko ubabrane, ale ciasto dobre, u góry to taka ciemna, chrupka beza jest
Zobacz załącznik 1114647Zobacz załącznik 1114648
Ciacho kozak 😊😊😊ale kot też 😊
 
reklama
Do góry