reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Kocia odebrałam Twoja wiadomość pocieszająco. Zdradzisz coś Więcej? Wiesz, ja Się obawiam bo mam mięśniaka który w poprzedniej ciąży przyczynił się do leżenia w szpitalu...
W moim szpitalu zero przypadków zakażonych. Ogólnie to już przestajemy zakładać maski do wszystkich bo to jakaś farsa jest. Uważam, że jeśli by było tak jak pokazują to media to wszyscy pracownicy Bidronek, Stokrotek i innych nie przetrwali by tego... nie wiem po co to wszystko, ale na pewno miało to wszystko jakis cel. Także nie panikujcie, nie ma sensu 😊😊
 
reklama
Dziewczyny polecicie aplikację ciążową z której korzystacie? Póki co zainstalowałam Asystenta Ciąży, ale średnio mi się podoba.
 
Dzień dobry wszystkim, dziewczyny czy Wy spokojnie śpicie całą noc? Ja nie dość że budzę się co jakiś czas i idę pić i siusiu to o 3 koniec spania leżę i rozmyślam. Chyba z nerwów....
 
Ja dzisiaj sie w koncu wyspalam. Chociaz jest 5.55 i juz jestem wyspana to pewnie w poludnie mnie dopadnie zmeczenie. Od ktorego tyg, dnia zaczely sie Wam mdlosci? Ja poki co nie mam, ale glodna jestem co chwilę ..
 
No ja pierwsza noc która po spalam w końcu. Od 1.5 tyg spalam po 4 h A tu w końcu wyspana.
Korona mkam na celu zniszczyć małe firmy zmienić gospodarkę.
Jestem kierowcą taxi i słuchajcie mam koło 2 tys samych znajomych z taxi i żaden z nich nie jest zarazony badz jego znajomy rodzina też nie. Ściema...

Najbardziej nie lubię ściągać stanika. Ból okropny. Dziś spalam w sportowym bo tak cyce bolą. W lewej piersi to mi siars leci
 
Dzień dobry wszystkim, dziewczyny czy Wy spokojnie śpicie całą noc? Ja nie dość że budzę się co jakiś czas i idę pić i siusiu to o 3 koniec spania leżę i rozmyślam. Chyba z nerwów....
Ja zasypiam szybko, ale potem kręcę się w nocy i 5 rano to już pobudka i rób co chcesz 🤣
 
No ja pierwsza noc która po spalam w końcu. Od 1.5 tyg spalam po 4 h A tu w końcu wyspana.
Korona mkam na celu zniszczyć małe firmy zmienić gospodarkę.
Jestem kierowcą taxi i słuchajcie mam koło 2 tys samych znajomych z taxi i żaden z nich nie jest zarazony badz jego znajomy rodzina też nie. Ściema...

Najbardziej nie lubię ściągać stanika. Ból okropny. Dziś spalam w sportowym bo tak cyce bolą. W lewej piersi to mi siars leci
Masz rację! Ściema największa 👿
 
Tak. Mam 29 lat i pierwsza ciaza. W tamtym cyklu poronilam, więc mam nadzieję że tym razem będzie wszystko dobrze
Naprawdę? Kochana to jesteśmy w takiej samej sytuacji. Ja mam 28 lat i pierwsza też poroniłam. Teraz okropnie się boję, ale wierzę że tym razem się uda i Tobie też tego zycze🙂
 
reklama
Do góry