reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Cześć!
I mnie niestety dziś okres :( A taka już byłam pewna. Nawet mi się śniło że jestem w ciąży. No nic... do następnego miesiąca. Odmeldowuje się :(
Hej. Przykro mi i trzymam kciuki, żeby się udało. Mi też się śniło że test ma dwie kreski i wtedy już w ogóle się zestresowałam jak sobie dam radę. Trzymam mocno kciuki za Was
 
reklama
Dziewczyny, i ja dołączam. Moje dzisiejsze testy w załączniku :)

Mam do Was pytanie. Kiedy najlepiej iść do lekarza? Aplikacja pokazuje 5 tydzień ale to pewnie ze wcześnie.
 

Załączniki

  • 96774323_832295647278369_60440205718454272_n.jpg
    96774323_832295647278369_60440205718454272_n.jpg
    462,8 KB · Wyświetleń: 80
  • 96842334_283823689306617_3983448305794285568_n.jpg
    96842334_283823689306617_3983448305794285568_n.jpg
    68,9 KB · Wyświetleń: 72
  • 97050909_293231651682978_284103591185088512_n.jpg
    97050909_293231651682978_284103591185088512_n.jpg
    168,3 KB · Wyświetleń: 72
Dziewczyny, i ja dołączam. Moje dzisiejsze testy w załączniku :)

Mam do Was pytanie. Kiedy najlepiej iść do lekarza? Aplikacja pokazuje 5 tydzień ale to pewnie ze wcześnie.
Witaj 😊 gratuluje, niestety nie powiem Ci czy na 100% mam rację, ale mozesz juz sie zapisać do lekarza nawet jesli na usg nie będzie nic widac za bardzo to chociaż sprawdzisz czy jest pecherzyk ciążowy 🙂
 
Ja mam jutro USG jestem taka ciekawa czy usłyszę serduszko . Nie mogę doczekać się.
A słuchajcie mamuśki imiona wybrane ?
U nas dla chłopca prawdopodobnie Gabriel A córka Lilly

Ja to jeszcze w ciąży nie byłam a już od lat mam wybrane imiona. Chce żeby były to imiona już występujące w rodzinie. Chłopak będzie miał na imię Julian po teściu a dziewczynka Franciszka po mojej babci. Jak widać lubię stare imiona. I tak, mąż jeszcze nie wie.

Ja mimo wszystko uważam, że jeśli coś ma się stać to i tak się stanie, więc wybory imion nie są niczym złym 😊

Pewnie, zabobony i tyle

Dla mnie to są głupie zabobony i jeśli ktos z rodziny by mi coś takiego powiedział, to pewnie specjalnie bym coś kupiła 😂 Teoretycznie nie powinnam nosić łańcuszków, bo dzieciątko się pępowiną owinie... masakra, że ktos mógł takie coś wymyślić

Mi narazie nikt nie dawał takich rad. Myśle, ze trochę się boja, bo z moim charakterem...:cool2:

Ja nie wymiotuje ale mam mdlosci 🙄
u mnie to samo
 
Ostatnia edycja:
Ja mam jutro USG jestem taka ciekawa czy usłyszę serduszko . Nie mogę doczekać się.
A słuchajcie mamuśki imiona wybrane ?
U nas dla chłopca prawdopodobnie Gabriel A córka Lilly
My z mężem juz 2 dni po pozytywnym teście dyskutowaliśmy o imionach dla córeczki mamy z synkiem ciężko bo imiona ktore mi sie podobaja nie koniecznie są w guście męża 🙈
 
My z mężem juz 2 dni po pozytywnym teście dyskutowaliśmy o imionach dla córeczki mamy z synkiem ciężko bo imiona ktore mi sie podobaja nie koniecznie są w guście męża 🙈
Może to głupie ale nie raz się przekonałam że dziecko "samo" sobie wybiera imię. Przy córce kłóciliśmy się z mężem on chciał Justynę a ja Dorotkę, a pod koniec ciąży oglądaliśmy 39 i pol i tam była Marta. Mąż mówi " może Marta?" Ja: " no s sumie to ładne imię" i tak zostało, z synkiem jak powiedziałam moim rodzicom o ciąży to byli akurat w kaplicy sw. Michała i tatą biegał pół godziny po wiosce żeby złapać zasięg i pogratulować a do tego mówi że nie wie jakim cudem ten SMS we ogóle przyszedł bez zasięgu więc stwierdziłam że w takim razie chyba będzie Michał, ale wcale mi się to imię nie podobało i dyskutowaliśmy nad innymi,a na porodówce jak Pani zapytała to jakoś z automatu wystrzelilam że Michał. Trzeciemu brat wybrał imię i teraz wszyscy się z nas śmieją że wybieramy same imiona na "M" a w zasadzie nigdy nie myśleliśmy o pierwszej literce.
 
reklama
Może to głupie ale nie raz się przekonałam że dziecko "samo" sobie wybiera imię. Przy córce kłóciliśmy się z mężem on chciał Justynę a ja Dorotkę, a pod koniec ciąży oglądaliśmy 39 i pol i tam była Marta. Mąż mówi " może Marta?" Ja: " no s sumie to ładne imię" i tak zostało, z synkiem jak powiedziałam moim rodzicom o ciąży to byli akurat w kaplicy sw. Michała i tatą biegał pół godziny po wiosce żeby złapać zasięg i pogratulować a do tego mówi że nie wie jakim cudem ten SMS we ogóle przyszedł bez zasięgu więc stwierdziłam że w takim razie chyba będzie Michał, ale wcale mi się to imię nie podobało i dyskutowaliśmy nad innymi,a na porodówce jak Pani zapytała to jakoś z automatu wystrzelilam że Michał. Trzeciemu brat wybrał imię i teraz wszyscy się z nas śmieją że wybieramy same imiona na "M" a w zasadzie nigdy nie myśleliśmy o pierwszej literce.
Piękne historie, być może i w naszy przypadku będzie tak samo, tez duzo slyszalam podobnych przypadkach, moja przyjaciolka byla w ciąży jakis czas temu obydwoje z mężem chcieli Aleksandra a kiedy ich synek urodzil sie i popatrzyli na niego obydwoje stwierdzili ze to nie Aleksander 😂, tylko Filip, podobno nie wygladal na Aleksandra 🙈
 
Do góry