reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

Hej hej ja tez czasem zaglądam. U nas ząbkowanie na całego, poza tym rozszerzanie diety słabo idzie, teraz przez te zęby tylko zupki toleruje. Chodzi przy meblach, zaczął się tez więcej odzywać po swojemu. Czy Wasze dzieciaczki siedzą już w fotelikach samochodowych? Mój jeszcze w nosidełku ale widze ze już najwyższa pora na zmianę i się rozglądam za fotelikiem.
@Mama Natalki z jakiego powodu macie rehabilitacje?
 
reklama
Hej hej ja tez czasem zaglądam. U nas ząbkowanie na całego, poza tym rozszerzanie diety słabo idzie, teraz przez te zęby tylko zupki toleruje. Chodzi przy meblach, zaczął się tez więcej odzywać po swojemu. Czy Wasze dzieciaczki siedzą już w fotelikach samochodowych? Mój jeszcze w nosidełku ale widze ze już najwyższa pora na zmianę i się rozglądam za fotelikiem.
@Mama Natalki z jakiego powodu macie rehabilitacje?
początkowo głownie przez asymetrię, teraz bardziej się skupiamy na rękach bo nie podnosi się jeszcze nawet do pozycji foki :( nie siedzi nie raczkuje przez to :( ćwiczymy ale i tak się bardzo martwię :(
 
No hej.
U nas mamoza w pełni.
H już biega przy meblach, coś tam gada (po swojemu tata, kot, dać), ale więcej jęczy [emoji23] za to bardzo dużo rozumie, rozpoznaje nazywane rzeczy, ludzi. Nie można nic zjeść w spokoju bo przylazi i jęczy żeby dać [emoji23]
Co do fotelika, narazie mamy ten niemowlęcy, ale póki co siedzimy w domu więc nieużywany.
 
Ostatnia edycja:
No hej.
U nas mamoza w pełni.
H już biega przy meblach, coś tam gada (po swojemu tata, kot, dać), ale więcej jęczy [emoji23] za to bardzo dużo rozumie, rozpoznaje nazywane rzeczy, ludzi. Nie można nic zjeść w spokoju bo przylazi i jęczy żeby dać [emoji23]
Co do fotelika, narazie mamy ten niemowlęcy, ale póki co siedzimy w domu więc nieużywany.
jejku to moje dziecko jest jakieś zacofane chyba, nic nie rozumie nie mówi no rozwój fizyczny to w ogóle masakra tak jak pisałam wyżej :(
 
jejku to moje dziecko jest jakieś zacofane chyba, nic nie rozumie nie mówi no rozwój fizyczny to w ogóle masakra tak jak pisałam wyżej :(
Spokojnie, każde dziecko inne (nawet od tej samej matki, mam porównanie [emoji23]). A normy są szerokie. Najważniejsze, że pracujecie że specjalistą. [emoji8]
 
Spokojnie, każde dziecko inne (nawet od tej samej matki, mam porównanie [emoji23]). A normy są szerokie. Najważniejsze, że pracujecie że specjalistą. [emoji8]
tak tylko ta praca trwa już jakiś czas a efektów nie widac a córka im starsza tym bardziej nie chce ćwiczyć. Martwie sie okropnie mimo ze pediatra ostatnio powiedział ze jeszcze ma czas żeby siadać itd :(
 
@mamaNatalki2017 tak jak pediatra mówi, jest jeszcze czas. Kiedy chodziłam z moim synkiem na rehabilitacje pani mi mówiła, że trzeba się czasem nachodzić a efekty mogą pojawić się nagle. Wiec życzę wytrwałości i dużo dużo zdrowia dla Was.
 
@mamaNatalki2017 tak jak pediatra mówi, jest jeszcze czas. Kiedy chodziłam z moim synkiem na rehabilitacje pani mi mówiła, że trzeba się czasem nachodzić a efekty mogą pojawić się nagle. Wiec życzę wytrwałości i dużo dużo zdrowia dla Was.
dzięki, mam taką nadzieje. Na rehabilitacji cięzko ćwiczyć a w domu jeszczde gorzej, córka jest bardzo ruchliwa mimo że tylko pełza, nie chce być w miejscu i ćwiczyć
 
Hej. Jak fajnie,że sie odezwałyście. Moja jeszcze nie chodzi ale sama stoi w łóżeczku, ma dwa ząbki, bardzo dużo rozumie. Potrafi pokazać jaka duża jest i jak robi kotek pokazuje ładnie na wszystko paluszkiem i mówi to to to. Nie reaguje na zakazy najchętniej to bawiłaby się tym czym nie wolno. Nicpoń mały i nerwus. Co do diety to je praktycznie wszystko co może lubi jeść i między posiłkami jeszcze ciągnie cyca. Fajne te nasze dzieciaczki. Niedawno takie malusie były a już niedługo będą mieć roczek. Jak ten czas szybko leci. Całuski
 
reklama
No hej :) wpadłam i ja zobaczyć czy ktoś tu jeszcze jest :)
U nas wszystko w porządku. N. Ma 10.5 miesiąca Siada czworakuje wstaje przy meblach. Wszędzie go pełno. Wychodzi czwarty ząb ;) jeść lubi większość rzeczy. I najlepiej cały dzień :p ale nie przepada za samodzielnym jedzeniem. Chodziliśmy na rehabilitację ale przez korona zostały przerwane. Ale jak widać razi sobie bez nich. Wszystkiego dobrego z okazji Dnia mamy :*
Trzymajcie sie zdrowo. Buziaki dla wszystkich dzieciaków.
 
Do góry