reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Cześć dziewczyny mam pytanko. Chce w czerwcu zrobić prywatnie u swojego gina drożność. A w lipcu umówić się na pierwszą wizytę do kliniki bo dopiero wtedy ruszają pierwszorazowe konsultacje niepłodnościowe. Invimed. Czy będą brali pod uwagę badanie drożności zrobione gdzie indziej? Czy honorują tylko swoje?
Hej.Oczywiscie ze tak.Ja tez jestem w Invimed w Warszawie i mam sporo badan z innych punktow.Droznosc robilam na Karowej,a badania hormonow itp robilam w innym punkcie nie ukrywam ze taniej mnie to wyszlo.Wymaz tez bede robic gdzie indziej.Maz tylko tam bada nasuenie.Lekarz nawet sie nie zajaknal ze powinnam u nich robic.
 
reklama
ja dzisiaj za godzine koncze - w sumie dzisiaj tak luzno ylo i wieksosc organizacyjnych prac nnnooooo i byla oczywiscie zona szefa 😅 😅 😅 co sie nagadala ;) Nie wiem jak u was jest ale u nas wszyscy bez maseczek... Normalnie czuje ze zzyje - wiem ze niektore osoby nie lubia pracowac ale ja to bardzo lubie ; ) Wracam do domu na nogach bo mam potrzebe przejsc przez miasto i zwyczajnie poogladac ludzi i witryny sklepowe ;) Nie moge sie doczekac jak wejde do domku i mnie przywita caly moj zwierzyniec ;)
 
No i dupa z mojego transferu 😭😭😭😭 Moj lekarz powiedział ze moge podejsc do transferu ale bez leków od Pasnika 😭😭😭
A ja bez tych leków nie mam szans 😭😭😭
kochana to jest twoj wybor - ale ja i wiekszosc dziewczyn bede podchodzic z tymi lekami... I zwyczajnie nic w klinice nie powiem bo moj tez zjest anty...
 
reklama
Do góry