reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

reklama
Dziewczyny, lepiej kupić ten słód w słoiczku czy w proszku? Jest jakaś różnica w działaniu?
Pierwszy raz kupiłam, więc nie mam porównania. Wg mnie działanie to samo mlekopędne powinno być 😜 Wzięłam w proszku, bo syrop jak dla mnie ma dużo cukru w sobie. (czytałam na etykiecie) Sam proszek karmelowy po zrobieniu z mlekiem bez dodatku cukru dla mnie jest już słodki
 
Dzięki, dziewczyny. Zamówiłam w końcu w sloiku, może da radę tym słodzić herbatę.
Ostatnio mam wrażenie, że mam mniej mleka w lewej piersi. Mały się denerwuje co drugie karmienie i pierś jakby bardziej miękka niż prawa. Zaczęłam się martwić o tą moją laktację, bo mały śpi mi w nocy po 8 godzin, więc mam spore odstępy między karmieniami. Może słód nieco pobudzi..
 
8h moje piersi by nie wytrzymały mimo, że każde karmienie to obie objedzone.
Po 5h na śpiocha biorę mała z łóżeczka i ją karmię a później sama co 2-3h się budzi i dojada.
Słodem śmiało herbatę oslodzisz. Ja sobie robię go z mlekiem.
 
Daj znać co Ci ginekolog zapisze, ja dostałam Limetic jakieś 1,5 miesiąca temu, ale nie wykupiłam tej recepty (na wizycie się dowiedziała, że jeszcze długo nie będę miała okresu), idę teraz w piątek do innego ginekologa i zobaczę co mi powie.
Wracajac do tematu. Dzisiaj wykupilam - tez limetic :)
 
reklama
Do góry