reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

@Pójdźka oddalas już krew??

Wkurzył mnie w invikcie, nie wytrzymałam i zadzwonilam na infolinię i się okazuje że jakaś pin..ia umówiła mnie na kontakt z laboratorium na jutro! Myślałam że że złości wejdę w tą słuchawke.. Lekarz i opiekunka obiecali że będą się w 5tej dobie kontaktować a tu ch.. Czekam aż ta pindzia teraz oddzwoni.. To chyba nic dobrego nie wróży jak nagle karza do 6tej doby czekać :no: Kuzwa, takie nerwy że chyba się nie ruszę z kanapy...
Ja tam bym na nich napadła osobiście... Najgorsze czekanie, jakoś musisz wytrzymać.
 
reklama
Ale jak nic dobrego nie wróży? Bo nie kumam. Nastąpił błąd ? No chyba, ze przełożyli z 5 doby kontakt na 6 tą. No, ale to tez nie dramat bo udowodniono, ze embriony wolniej dochodzące do blastocysty to kobitki:-) często wiec luz. Jeszcze będzie samo AA:-)
Też to pomyślałam ale chodzi o to czekanie.. Mieli dziś się pierwszy raz kontaktować więc tego przekładanie bez żadnej informacji to jest bardzo nie ładne traktowanie pacjenta.. Czekam aż ta opiekunka oddzwoni łaskawie
 
Też to pomyślałam ale chodzi o to czekanie.. Mieli dziś się pierwszy raz kontaktować więc tego przekładanie bez żadnej informacji to jest bardzo nie ładne traktowanie pacjenta.. Czekam aż ta opiekunka oddzwoni łaskawie
To dla nas ogromny stres a oni jeszcze nas tak traktują. U mnie było ciekawiej. O 14:00 miałam transfer a rozmowę z embriologiem 12:45. To oczywista oczywistość, ze chciałabym wiedzieć czy mam na ten cholerny transfer jechać i brac pregnyl. No i o 13:15 wzięłam pregnyl. 13:40 byłam w klinice i wiesz co? Pani mi daje w rejestracji dokumenty do podpisania i ja od NIEJ się dowiaduje, ze zarodek się rozmrozil. Niedługo później dzwoni embriolog gdy jestem w klinice. Olałam telefon. Wyleciała przed ET i coś zaczęła gadać ze jest ok to tylko zapytałam czy to ten co w 3 dobie był 10B? Czujesz to???
 
To Ty już w nowym domku 😁? I jak, szczęśliwi? ☺️
Taaaaak kochana 🥰za tydzień będzie równo miesiąc 😁wysyłałam dziewczyna kilka fotek 🤪jeszcze duuuuzo do zrobienia , ale powiem , ze rewelacyjnie się tutaj czujemy 😍Zreszta jak tylko przekroczyliśmy próg tego domu , podczas poszukiwań - oboje poczuliśmy to coś ... wiedzieliśmy , ze to nasze miejsce ❤️
 
No kuwa, a Ciebie to znowu muszę strzelić bo pierdzielisz od rzeczy :o. Aduśku, posiadanie dziecka to święte prawo każdej kobiety, no może oprócz tych jebniętych i psychicznych. Nie jesteś chciwa!!!
No tak mnie zatkało, że nie wiem jak Cię ładnie zjebac:o
Jak @fredka84 zje... to nie ma to tamto 🤣🤣🤣😘
 
reklama
Do góry