reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

@Pójdźka oddalas już krew??

Wkurzył mnie w invikcie, nie wytrzymałam i zadzwonilam na infolinię i się okazuje że jakaś pin..ia umówiła mnie na kontakt z laboratorium na jutro! Myślałam że że złości wejdę w tą słuchawke.. Lekarz i opiekunka obiecali że będą się w 5tej dobie kontaktować a tu ch.. Czekam aż ta pindzia teraz oddzwoni.. To chyba nic dobrego nie wróży jak nagle karza do 6tej doby czekać :no: Kuzwa, takie nerwy że chyba się nie ruszę z kanapy...
Moze jeszcze jeden walczy i chca go przetrzymac do szóstej doby, my tez mielismy jednago z szostej. Ale to i tak brak profesjonalizmu, tym bardziej ze opiekun sam ci pisał ze zadzwonia dzisiaj 12-16.Ach oni to wiedza jak zrazic do siebie ludzi. Trzymam kciuki zeby szybko zadzwonili✊✊✊✊Dawaj tu znac od razu, bo ja tez jak na swoje czekam i sie martwie!
Krew oddana po 7 wiec pewnie niedlugo wyniki. Dam znać. 😘
 
reklama
Moze jeszcze jeden walczy i chca go przetrzymac do szóstej doby, my tez mielismy jednago z szostej. Ale to i tak brak profesjonalizmu, tym bardziej ze opiekun sam ci pisał ze zadzwonia dzisiaj 12-16.Ach oni to wiedza jak zrazic do siebie ludzi. Trzymam kciuki zeby szybko zadzwonili✊✊✊✊Dawaj tu znac od razu, bo ja tez jak na swoje czekam i sie martwie!
Krew oddana po 7 wiec pewnie niedlugo wyniki. Dam znać. 😘
A jak u Was był jeden z 6tej a reszta z 5tej to dali Ci znać w 5tej dobie czy też kazali do 6tej czekać z całością informacji ?
 
Yeeeeeeesssss!!!!❤❤❤❤❤❤😍😍😍
Odważna jesteś 😉wiesz, aż mam łzy w oczach🥰
Dziękuje kochana jestes!
Ja to sie i tak najbardziej boje ze potem zacznie spadac jak za pierwszym razem. Wtedy tez byly ładne przyrosty a potem nagle w spadek. A to chyba gorsze niz zero od początku,bo dostajesz nadzieje, a potem peka ci serce ♥ Z reszta duzo z was to przeżyło😔😔
 
reklama
Do góry