reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Aaaa no widzisz... Mnie lekarz obiecał konsultacje w 5tej dobie i powiedział że 'wtedy już coś bedziemy wiedziec' Stawiam że została jedna sierota która jeszcze walczy.. :(
Oczekuj od nich info dzisiaj, dzwoń, zrób awanturę whatever. Niech Ci powiedzą jaki jest status. Najgorsze to musieć się domyślać
 
reklama
Osattnio tez mialam 6dpt 9,7 i nic z tego nie bylo, a mialam podany jeden zarodek.
Słuchaj z tym pregnylem to pewnosci nie ma ze on nadal tam jest. Po drugie czasem zarodki implantuja się później i to ponoć częste przy mrożonych. Tak naprawdę to Ty nic nie wiesz! Bo pregnyl może być już 3 a beta od zarodka 7:p i masz swoją betę. Ja przy jednej z ciąż miałam w 6dpt równo 9 a przecież jest margines błędu. Poczekaj jeszcze z rozpoaczą serio:-) dobrze to nie rokuje, ale nie przekreśla nic.
 
Hej dziewczyny. Co słychać u Was? Jak się czujecie? Jest jakiś kalendarz żebym mogła zobaczyć na jakich jesteście etapach? Ja wróciłam do gry. Jutro wizyta w klinice. Mam dwa mrożaczki i chyba się przygotowujemy do transferu. Połowa cyklu wypada akurat 1 czerwca (moje urodziny) więc jakby transfer był w tym dniu to byłoby mega ❤ jak w ogóle się do tego przygotowywalyscie? Trzeba brać furę leków? Jak z ćwiczeniami? Można? (Przed i po). Ściskam Was wszystkie ❤
 
Hej dziewczyny. Co słychać u Was? Jak się czujecie? Jest jakiś kalendarz żebym mogła zobaczyć na jakich jesteście etapach? Ja wróciłam do gry. Jutro wizyta w klinice. Mam dwa mrożaczki i chyba się przygotowujemy do transferu. Połowa cyklu wypada akurat 1 czerwca (moje urodziny) więc jakby transfer był w tym dniu to byłoby mega ❤ jak w ogóle się do tego przygotowywalyscie? Trzeba brać furę leków? Jak z ćwiczeniami? Można? (Przed i po). Ściskam Was wszystkie ❤
@bazylia128 wrzuciła dziś kalendarz,zobacz sobie 😘Fajnie że wracasz😘i ze bedziesz dalej działać 🥰
 
reklama
Im się nigdy nie spieszy, ja potrzebuje wiedzieć na jakim etapie jest hodowla i tyle.. To chyba takie minimum w 5tej dobie, inne kliniki raczej na bieżąco informują z tego co dziewczyny piszą
Mnie nie informowano przy żadnej ze stymulacji miałam jeden telefon przy info ile się zapłodnilo. Potem taz miałam codziennie telefon ale to był dramat z 15 komórek odmrozilo się 2 i dzwonili podnosić na duchu czy coś z tego będzie...bo błagałam ;-)
 
Do góry