reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Oddzwonili łaskawie, w 5tej dobie są dwa ale jeden nie rokuje za dobrze bo jest jeszcze 8mio komórkowy.. Drugi jest jeszcze morula więc może bedzie jutro blastocysta czyli w 6tej dobie :( Morfologii nie znam na razie. Z pozostałych jedna była zdegenerowana czyli ten największy pęcherzyk tak jak się spodziewal lekarz a 4ta miała komórkę o nieprawidłowej morfologii, mój lekarz też tak obstawial.. Więc może cudem jedzie jeden zarodek z 6tej doby..Czyli szanse na ciążę marne.. Lepiej sobie dac od razu spokój niż ciągle żyć naiwną nadzieją. w Was dużo wiary, ja jestem realistka i niestety już nie potrafię się dłużej łudzić, bo po co.
Czyli jak mam blastocyste 4.2.2 z 6 doby to znaczy ze nie mam szans na ciąże? Dać sobie odrazu spokój czy wierzyć ze się uda ?
 
reklama
reklama
Do góry