reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Życzymy cierpliwości wszystkim oczekujących na wyniki i wizyty❤❤❤

Trzymamy kciuki za wgryzanie się Kropków w nowe 9 miesięczne domki Mamuś ✊✊✊

Ruszamy do boju po nasze szczęścia👍👍👍
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą 😍
Trzymamy kciuki za same dobre wiadomości✊✊✊

Shake it up baby, twist and shout 😍😍😍
Będzie sie działo 👍👍👍

Skontrolujcie kalendarz i uzupełnijcie pod linkiem:
Link do: Kalendarz


"Masz problem z dopisaniem się do kalendarza? Masz zainstalowaną aplikację ""Arkusze Google""?"
Jeśli nie - zrób to!
Sklep Play -> wyszukaj arkusze google -> zainstaluj -> po zainstalowaniu otwórz kalendarz



2020-05-21 Pójdzka - beta
2020-05-21 Waleczna - wistyta u gina
2020-05-25 Bazylia - histeroskopia
2020-05-27 Goffa13 -termin porodu🎂🎂🎂
2020-05-29 Camileleka - wizyta u gina
2020-06-08 Gość gość ANNA - termin porodu
2020-06-08 nieagatka - termin porodu

2020-06-16 netiaskitchen - usg połówkowe
2020-07-02 sterlicja - termin porodu
2020-07-08 juchaa_87 - termin porodu
2020-07-08 Apola - termin porodu
2020-07-30 nadzieja xxx - termin porodu
2020-08-20 sandra777.12 - termin porodu
2020-08-23 Dakita30 - termin porodu😍
2020-08-25 candy - termin porodu
2020-09-03 Nencia - termin porodu
2020-09-28 E-lenna - termin porodu
2020-10-04 Artemida90 - termin porodu
2020-10-08 Liliana87 - termin porodu

2020-11-06 Netaskitchen - termin porodu



Urodziny: 🎂🎂🎂🍾🍾🍾

03.01 Aneczka85_01
11.01 Olusja1987
12.01 Bazylia128
29.01 Śliwka12345
02.02 Liliana87
16.02 s.ols3404
23.02 Dakita 30
28.02 Aduś16
01.03 Ananasowa93
05.03 Czarna1985
07.03 mary.m
06.04 Netiaskitchen
15.04 Waleczna36
28.04 Fredka84
01.05 Candygirl600
08.05 Sandra777.12
10.05 Migdalove
30.05 Smętna30 🍾🍾🍾
31.05 Cytrynka122
14.06 klaudiaanita
15.06 Cikulinka
15.06 Wiórka
26.06 Camilleka
07.07 Artemida 90
13.07 Laurka2019
04.08 Monikao777
13.09 Lola83
27.10 Anulka36
11.11 KarolinaJ79
24.11 Tasza
05.12 Nadzieja xxx

@Aduś16 - mocnnnee ✊ ✊ ✊ ✊ za bejbiki ;) jesli jeszcze nie doczytalam to przeprasazam ;)

@Pójdźka mocneeeeee ✊✊✊✊✊ za bete, mam od poczatku wrażenie ze tym razem sie udalo ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

@goffa13 - ty juz niedlugo rodzisz😍 mozne ✊✊✊✊✊ za rozpakowanie ❤❤❤

Miłego dnia :)
Same terminu porodów ❤ chciałabym żebyśmy wszystkie się znalazły na tej liście 💪
 
Też to pomyślałam ale chodzi o to czekanie.. Mieli dziś się pierwszy raz kontaktować więc tego przekładanie bez żadnej informacji to jest bardzo nie ładne traktowanie pacjenta.. Czekam aż ta opiekunka oddzwoni łaskawie

Ja bym ich zamordowała! Co za świnie podle! To, że to nieludzkie to mało powiedziane 😠😠😠😠😠😠😠

Mam nadzieję, że te nerwy zostaną Ci wynagrodzone w najlepszy sposób ❤️
 
U mnie już okres rozkręcił się konkretnie w nocy. Jeszcze wczoraj przeszukiwałem internet czy test mogl być fałszywie pozytywny i zaczęłam się zastanawiać czy to aby nie błąd ze sobie wkręciłam ze się udało choć na chwile. Ale dziś zerknęłam na test z wczoraj i tam jest jeszcze bladszy cień wiec wyglada na to ze beta była malutka i zaraz spadła i przyszedł okres. Co o tym myślicie? Chyba dwa testy nie mogły się mylić co ?
 
Taaaaak kochana 🥰za tydzień będzie równo miesiąc 😁wysyłałam dziewczyna kilka fotek 🤪jeszcze duuuuzo do zrobienia , ale powiem , ze rewelacyjnie się tutaj czujemy 😍Zreszta jak tylko przekroczyliśmy próg tego domu , podczas poszukiwań - oboje poczuliśmy to coś ... wiedzieliśmy , ze to nasze miejsce ❤️
Właśnie obejrzałam, pięknie! Nie dziwie się, ze odrazu poczuliście się tam dobrze ☺️ Ale masz wypasiona kuchenkę 😱 teraz musisz tutaj foty dam różnych wrzucać 😁. Super, cieszę się ze już się urządzacie! 😘
 
Oddzwonili łaskawie, w 5tej dobie są dwa ale jeden nie rokuje za dobrze bo jest jeszcze 8mio komórkowy.. Drugi jest jeszcze morula więc może bedzie jutro blastocysta czyli w 6tej dobie :( Morfologii nie znam na razie. Z pozostałych jedna była zdegenerowana czyli ten największy pęcherzyk tak jak się spodziewal lekarz a 4ta miała komórkę o nieprawidłowej morfologii, mój lekarz też tak obstawial.. Więc może cudem jedzie jeden zarodek z 6tej doby..Czyli szanse na ciążę marne.. Lepiej sobie dac od razu spokój niż ciągle żyć naiwną nadzieją. w Was dużo wiary, ja jestem realistka i niestety już nie potrafię się dłużej łudzić, bo po co.
 
A jak u Was był jeden z 6tej a reszta z 5tej to dali Ci znać w 5tej dobie czy też kazali do 6tej czekać z całością informacji ?
Rozumie ze się wkurzylas i naprawdę nie rozumie czemu tak trudno komuś zadzwonić i powiedzieć co się dzieje z zarodkami.
Ale skoro każą czekać, to ja myśle, ze nie na darmo, ze coś się dzieje.
Doczytałam ze już wiesz. Jeszcze są dwa, a nawet jeśli będzie jeden to jakie marne szanse? Jedna szansa na ciąże, nie obstawiaj z góry ze nic z tego! 😘
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny mam wyniki.
Beta HCG 9 to pozostalosc po pregnylu😭😭😭😭😭Wiecie co to znaczy...
Sorki ale chwilke mnie nie bedzie....
Dzieki za wsparcie i wiare!
🥺 przykro mi... a już się cieszyłam ze dobre wiadomości od rana. Przytulam Cię bardzo mocno ❤️
Tez właśnie doczytałam, ze to 6dpt! Ja bym się cieszyla, bo to dopiero 6 dzień!
Jak @Netiaskitchen tylko nie odstawiaj leków! 😘
 
Ostatnia edycja:
Oddzwonili łaskawie, w 5tej dobie są dwa ale jeden nie rokuje za dobrze bo jest jeszcze 8mio komórkowy.. Drugi jest jeszcze morula więc może bedzie jutro blastocysta czyli w 6tej dobie :( Morfologii nie znam na razie. Z pozostałych jedna była zdegenerowana czyli ten największy pęcherzyk tak jak się spodziewal lekarz a 4ta miała komórkę o nieprawidłowej morfologii, mój lekarz też tak obstawial.. Więc może cudem jedzie jeden zarodek z 6tej doby..Czyli szanse na ciążę marne.. Lepiej sobie dac od razu spokój niż ciągle żyć naiwną nadzieją. w Was dużo wiary, ja jestem realistka i niestety już nie potrafię się dłużej łudzić, bo po co.
Rzeczywiście z tego jednego zarodka już nic nie będzie. Z murolą też może być różnie :( Kurcze ja cały czas powtarzam, szkoda że nie mrożą w trzeciej dobie.....Przytulam i oby jednak ten zarodek przetrwał.
 
reklama
Oddzwonili łaskawie, w 5tej dobie są dwa ale jeden nie rokuje za dobrze bo jest jeszcze 8mio komórkowy.. Drugi jest jeszcze morula więc może bedzie jutro blastocysta czyli w 6tej dobie :( Morfologii nie znam na razie. Z pozostałych jedna była zdegenerowana czyli ten największy pęcherzyk tak jak się spodziewal lekarz a 4ta miała komórkę o nieprawidłowej morfologii, mój lekarz też tak obstawial.. Więc może cudem jedzie jeden zarodek z 6tej doby..Czyli szanse na ciążę marne.. Lepiej sobie dac od razu spokój niż ciągle żyć naiwną nadzieją. w Was dużo wiary, ja jestem realistka i niestety już nie potrafię się dłużej łudzić, bo po co.
Wiem, że to zabrzmi jak największy banał, ale niech nadzieja umrze ostatnia. Bardzo bym chciała, żeby te maluchy Cię zaskoczyły swoją wolą walki i życia. Ja w każdym razie trzymam mocno kciuki. Rozumiem, że to nie jest pierwsze podejście?
 
Do góry