reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Tak, plecy i brzuch w okolicy pachwin. Na tyle intensywne, że nie dało mi spać. I dzis ledwo chodzę. Ale skurczy jako takich nie czuję.
Swoja droga, masz laktator? Bo mój przyszedł kilka dni temu, odpaliłam żeby sprawdzić czy działa i od razu dostałam dość mocnych skurczy więc jeśli masz to może spróbuj. A nóż widelec coś ruszy [emoji6]
Mam jutro odpale
 
reklama
Ten mój laktator to już do wymiany pasuje niby chodzi Ale rozklekotany
No ja mój zareklamowałam, dostałam nowy i sprzedałam, to była Medela.
Teraz wzięłam Aventa, zobaczymy. Ale dosłownie po 3 kin prób na różnych prędkościach, dostałam skurczy więc spróbować możesz tak czy siak.
 
Cześć dziewczynki jestem z wątku kto po in vitro, ale niestety jeszcze nie mogę się do Was przenieść 🥺 przychodzę jednak z pytaniem czy którejś z Was nie zalega niepotrzebny encorton? Obecnie w klinikach jest ogromny problem z leczeniem immuno i przynajmniej u mnie nie chcąc przepisać encortonu mimo ze mam wysokie nk. Został mi ostatni kropek i mam nadzieje ze encorton pomoże mi w utrzymaniu go przy sobie 😉😉 będę wdzięczna za odpowiedz i za każda ilosc ✊
 
reklama
Cześć dziewczynki jestem z wątku kto po in vitro, ale niestety jeszcze nie mogę się do Was przenieść 🥺 przychodzę jednak z pytaniem czy którejś z Was nie zalega niepotrzebny encorton? Obecnie w klinikach jest ogromny problem z leczeniem immuno i przynajmniej u mnie nie chcąc przepisać encortonu mimo ze mam wysokie nk. Został mi ostatni kropek i mam nadzieje ze encorton pomoże mi w utrzymaniu go przy sobie 😉😉 będę wdzięczna za odpowiedz i za każda ilosc ✊

Nie pomogę, bo już nie mam ale encorton może Ci przepisać także internista, dermatolog lub okulista. To jest steryd, który jest stosowany także przy AZS, zapaleniu spojówek itp.
Tylko dopytaj dziewczyn, które ostatnio były u Pasnika czy docent zaleca teraz leczenie immunosupresyjne. Bo jak lekarze z kliniki często nie są dla mnie autorytetem w tym zakresie, to docent zdecydowanie tak. Jeśli on teraz zaleca wstrzymanie się z braniem nawet sterydow to ja bym na twoim miejscu poczekała z transferem, a jeśli on zleca to działaj. A badalas immunologie czy bierzesz sam steryd? Może warto, żebyś pojechała do docenta, teraz właśnie umawiają wizyty do niego na czerwiec.
Powodzenia!
 
Do góry