reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Tak to była niedziela... Bo zpierdzielalam na bete po moich nie pewnych testach [emoji23][emoji16]
Ja chyba na 10 dzien testowalam z efektem. Jesli dobrze pamietam(to byla niedziela) to poki dziewczyny mi nie wytlumaczyly ze tam cos jest to ja nic nie widzialam- dopiero po ich tlumaczeniach i zalozeniu soczewek zauwazyłam :D I beta na drugi dzien byla 39.
 
Jak dzisiaj miałaś pozytywny test to owulacja wystąpi do 36godz bodajże. Najszybciej test za 11 dni bym zrobiła... który masz dzień cyklu? I jakie masz cykle długie?

Cykle mam przeróżne ciężko określić ile, po tabsaxh miałam regularne ogolnie mialam kolo 40 dni, raz 32 raz 36 różnie. Dziś 19 dc 😁😁
 
A może wypisać heparynę? Właśnie nie wiem. Chyba najlepiej byłoby wziąć zaświadczenie od lekarza, że jej potrzebuje i może wtedy rodzinny może wystawić taką receptę.

Ja mam takiego lekarza rodzinnego, że jak go o coś poproszę to wypisuje bez problemu. Ja bym spróbowała, chyba wszystkie leki powinien myślę
 
Dziewczyny a ja właśnie kończę okres i miałam ostatnio na cytologii lekki stan zapalny i dostałam Arilin Rapid dwie tabletki dopochwowo. Brała któraś? Bo ja w tym cyklu chce się starać. A ogólnie to nie zapytałam lekarki czy mogę. Niby nic nie mówiła a wiem że będę na monitoringu. I teraz boje się wziąć żeby miesiąc nie przepadl..... Szlak mnie trafi bo napisałam do niej i mi nie odpisała.
 
Dziewczyny a ja właśnie kończę okres i miałam ostatnio na cytologii lekki stan zapalny i dostałam Arilin Rapid dwie tabletki dopochwowo. Brała któraś? Bo ja w tym cyklu chce się starać. A ogólnie to nie zapytałam lekarki czy mogę. Niby nic nie mówiła a wiem że będę na monitoringu. I teraz boje się wziąć żeby miesiąc nie przepadl..... Szlak mnie trafi bo napisałam do niej i mi nie odpisała.
Jak przepisała to lepiej weź, żeby nic gorszego z tego nie wyszło, skoro nic nie mówiła a wie, ze się staracie to chyba nie widziała przeszkód 😉
 
reklama
Do góry