reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Tak musisz znaleźć kolor dla siebie. Możesz też mieszać odcienie, ja często tak robię, ale to już trzeba mieć jakieś rozeznanie w temacie :)


O kurdeee coś czuję że może za pierwszym razem wyjść czopka z tego farbowania hehehe
Ja bardziej czekoladowy brąz, chodź kiedyś miałam czarne i zawsze się boję żeby za mocno je nie przyciemnić.
Proporcje mieszaną to pewnie na butli wszystko będzie napisane, tak?
Kupię jakieś dwa odcienie zmieszam i zobaczymy co wyjdzie 😉
 
Z farb polecam tez montibello. Na allegro mają dobre ceny. Zanim zaczęłam chodzić tylko na pasemka to właśnie tez często zamawiałam.
Jeśli masz dużo siwych to polecam 6% oksydant. Zasada przy targach jest zazwyczaj taka,że mieszasz 1:1, czyki tyle samo farby co oksydantu, czasami 1:1,5 np przy tym lorealu co nieagatka używa. Musisz poprobowac, zobaczysz jaka wyjdzie konsystencja.
Tutaj masz fajny link.
A ja używam wody 9% kolor włosów jakiś jasny brąz. Obecnie blond na poziomie 10 ja używam alfaparf evolution. Pamietam początki jak kombinowalam, ale w efekcie mam dobrane już wszystko i serio oksydant na jeden raz 90ml + 60ml farby 30zl na allego. Kupiłam pędzelek fryzjerski i jest super:-) Zobaczymy jak będzie dalej bo na włosy raz rozjaśnianie 9% się nie nakłada, wiec ja kombinuje i rozcieńczam na resztę włosów.
 
O kurdeee coś czuję że może za pierwszym razem wyjść czopka z tego farbowania hehehe
Ja bardziej czekoladowy brąz, chodź kiedyś miałam czarne i zawsze się boję żeby za mocno je nie przyciemnić.
Proporcje mieszaną to pewnie na butli wszystko będzie napisane, tak?
Kupię jakieś dwa odcienie zmieszam i zobaczymy co wyjdzie [emoji6]
Tez mam trochę taki czekoladowy brąz i ja mieszam 5.1 z 6.1 z majirel wlasnie.
 
U mnie dziewczyny dziś od rana pada deszcz czyli cały dzień siedzę w domu🙁. Jak co tydzień pojadę na rynek po ziemniaczki i jabłka, coś tam sobie posprzątam, może zrobię znów te ciastka owsiane, smakują mi one, no i zostanie książka do czytania🙂.
Kurde, dlaczego nie może padać w tygodniu 🤔. I na dodatek do tego smętnego dnia, wstałam z bólem głowy 🙄
Mam nadzieję że u Was dzień będzie fajniejszy 😘
Ciekawe co mój Snickersik ( czyt @bazylia128 ) będzie robił 😘
Necia to pewnie jakiś wyczesany obiad zrobi 😘
U mnie kaszotto z wczoraj 😊wyczesane za to mam dziecko bo bylam z nim właśnie u fryzjera 😘
No i zrobilam o 7 rano zakupy na giełdzie kwiatowej😊będę robić bukiety na dzień matki😊
 

Załączniki

  • IMG_20200523_132913.jpg
    IMG_20200523_132913.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 67
reklama
Do góry