reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

Aero 😍 piękny 😀

U mnie też cały czas mokro 😂 ale już się przyzwyczaiłam 😉 chociaż też miałam obawy czy się wody nie sączą.

My też nie kupujemy wagi ;)

Bóle w pachwinach i całej miednicy dopadają mnie też w nocy i zazwyczaj na noc biorę magnez, póki co martwię się bardzo ta turbo spuchnietą kostką, dzisiaj miałam problem z założeniem buta :/

Za tydz. mam wizytę na pobranie gbs, zastanawiam się czy nie pobrać jeszcze czystości żeby ewentualnie móc rodzić w wodzie, myślałyście o takim rozwiązaniu?
 
reklama
Aero 😍 piękny 😀

U mnie też cały czas mokro 😂 ale już się przyzwyczaiłam 😉 chociaż też miałam obawy czy się wody nie sączą.

My też nie kupujemy wagi ;)

Bóle w pachwinach i całej miednicy dopadają mnie też w nocy i zazwyczaj na noc biorę magnez, póki co martwię się bardzo ta turbo spuchnietą kostką, dzisiaj miałam problem z założeniem buta :/

Za tydz. mam wizytę na pobranie gbs, zastanawiam się czy nie pobrać jeszcze czystości żeby ewentualnie móc rodzić w wodzie, myślałyście o takim rozwiązaniu?
U mnie średnio mokro, bo byłam leczona. Jak narazie odpukać bez sensacji we wtocek będę miała wyniki wymazu to się okaże.

Giry też mi puchną ale zaczęłam pilnować wodę i jest lepiej. Poza tym coś z piętą mam nie tak. Myślałam, wrażenie pęknięcia skóry ale w rzeczywistości przy obciążeniu z boku widoczne 2 punkty które rozpoerają i powiwduja ból. Może za duże obciążenie 🤣

Porodu w wodzie raczej bym nie chciała. Lubię leżeć w wodzie ale jakoś moze mi się. Dłużyć. Choć to ciekawy pomysł 👍
Ja chce tylko żeby mój mąż był przy mnie. O tym marzę, reszta jest dla mnie drugorzędna. Myślę że to będzie taka chwilą która zapamiętamy oboje do końca życia i będzie miało to odzwierciedlenie w naszym związku.

Myślę że warto zrobić wymaz na tym etapie jeśli nie miałaś ostatnio robionego. U mnie niby wszystko git ale lekarz chciał zrobić przez to że miałam już infekcje.
 
U mnie średnio mokro, bo byłam leczona. Jak narazie odpukać bez sensacji we wtocek będę miała wyniki wymazu to się okaże.

Giry też mi puchną ale zaczęłam pilnować wodę i jest lepiej. Poza tym coś z piętą mam nie tak. Myślałam, wrażenie pęknięcia skóry ale w rzeczywistości przy obciążeniu z boku widoczne 2 punkty które rozpoerają i powiwduja ból. Może za duże obciążenie 🤣

Porodu w wodzie raczej bym nie chciała. Lubię leżeć w wodzie ale jakoś moze mi się. Dłużyć. Choć to ciekawy pomysł 👍
Ja chce tylko żeby mój mąż był przy mnie. O tym marzę, reszta jest dla mnie drugorzędna. Myślę że to będzie taka chwilą która zapamiętamy oboje do końca życia i będzie miało to odzwierciedlenie w naszym związku.

Myślę że warto zrobić wymaz na tym etapie jeśli nie miałaś ostatnio robionego. U mnie niby wszystko git ale lekarz chciał zrobić przez to że miałam już infekcje.
Masakra!mam takie samo odczucie z ta pięta przy tej spuchnietej girze! Okropne to!

Bardzo jestem ciekawa czy wrócą porody rodzinne. ..
 
Ja torbę spakowałam do szpitala miesiąc temu ...w między czasie dorzuciłam tylko kilka rzeczy.
Ubranka poprane i w komodzie już ...tez wolałam mieć to z głowy ;)
Mój wózek przyszedł ...za dwa dni gondola dotrze
Jestem już mega podekscytowana.
Teraz mam czas na spacery ..odpoczynek choć dokucza mi bezsenność w nocy ...
Z racji coraz większego brzuszka z kanapy przesiadłam się na duża piłkę i zdecydowanie lepiej i wygodniej mi się siedzi.
Dziewczyny które preferują chustowanie jakich firm macie chusty pochwalcie się ...ja przy pierwszym dziecku używałam chusty hoppendiz...drugie dziecko nie zaprzyjaźniło się z chusta wiec ja sprzedałam a teraz się zastanawiam nad kupnem
 

Załączniki

  • IMG_2413.JPG
    IMG_2413.JPG
    739 KB · Wyświetleń: 70
  • IMG_2414.JPG
    IMG_2414.JPG
    1 003,4 KB · Wyświetleń: 71
  • IMG_2415.JPG
    IMG_2415.JPG
    1,1 MB · Wyświetleń: 72
  • IMG_2416.JPG
    IMG_2416.JPG
    1 MB · Wyświetleń: 67
Ja torbę spakowałam do szpitala miesiąc temu ...w między czasie dorzuciłam tylko kilka rzeczy.
Ubranka poprane i w komodzie już ...tez wolałam mieć to z głowy ;)
Mój wózek przyszedł ...za dwa dni gondola dotrze
Jestem już mega podekscytowana.
Teraz mam czas na spacery ..odpoczynek choć dokucza mi bezsenność w nocy ...
Z racji coraz większego brzuszka z kanapy przesiadłam się na duża piłkę i zdecydowanie lepiej i wygodniej mi się siedzi.
Dziewczyny które preferują chustowanie jakich firm macie chusty pochwalcie się ...ja przy pierwszym dziecku używałam chusty hoppendiz...drugie dziecko nie zaprzyjaźniło się z chusta wiec ja sprzedałam a teraz się zastanawiam nad kupnem
Extra wóz!
Ja kupiłam używaną lenny lamb tkaną, na olx jest tego mnóstwo. ćwiczyłam wiązania na poduszce 😉 wydaje się to nie być trudne. Mam nadzieję, że Klusek polubi 😊
 
reklama
Właśnie wczoraj udało mi się zakupić w końcu fotelik, a dokładnie wpłacić zaliczkę na avionaut pixel [emoji846] Ale oglądałam też wózki i jestem jak narazie w rozterce między baby design husky a jedo koda. O ile o tej pierwszej firmie słyszałam to druga widziałam po raz pierwszy. Miała która z was może z nią stycznosc? Chociaż w sklepie? [emoji846]
 
Do góry