reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

My mamy syna Mateusza. Podoba mi się dla dziewczynki imię Zuzia, Nadia, Kinga. Mam też z tymi imionami pozytywne skojarzenia, dzieci, które widuje na codzien. Codziennie wchodzę w pracy do jednego lub dwóch przedszkoli prywatnych na zajęcia (prowadze terapię dzieci z autyzmem). Mężowi za to się podoba Karolina, dawno tego imienia nie słyszałam u dziecka ;) a dla chłopca nie wiem, nie mam pojęcia. A drugiej strony jak już teściowa mi przypomniała z męża strony u facetów sami chłopcy się rodzili hehe także wątpię, że u nas będzie inaczej, choć czasem mam jakaś taka myśl o tym, że może jednak dziewczynka w brzuchu;)
Właśnie Zuzia... przypomniałaś mi, że kiedyś myślałam o tym imieniu. No pięknie, zamieszalas mi w głowie! [emoji14]
 
reklama
My mamy syna Mateusza. Podoba mi się dla dziewczynki imię Zuzia, Nadia, Kinga. Mam też z tymi imionami pozytywne skojarzenia, dzieci, które widuje na codzien. Codziennie wchodzę w pracy do jednego lub dwóch przedszkoli prywatnych na zajęcia (prowadze terapię dzieci z autyzmem). Mężowi za to się podoba Karolina, dawno tego imienia nie słyszałam u dziecka ;) a dla chłopca nie wiem, nie mam pojęcia. A drugiej strony jak już teściowa mi przypomniała z męża strony u facetów sami chłopcy się rodzili hehe także wątpię, że u nas będzie inaczej, choć czasem mam jakaś taka myśl o tym, że może jednak dziewczynka w brzuchu;)
Mi sie śniło, ze szwagierka bedzie miala syna i trafiłam. Koleżance spojrzalam na brzuch i odparlam, ze będzie dziewczynka i trafiłam. Więc moj sen moze bedzie tez przepowiednią 😍 i bedzie Lenka xD mamy czas dziewczyny 💪
 
Mi brzucha chyba jeszcze nie wywaliło, ale ja ogólnie mam kilka, lub nawet kilkanaście nadprogramowych kilogramów i czuje się z tym bardzo źle. Wbtej chwili ważę niewiele mniej niż w momencie porodu [emoji21] strach pomyśleć na jakiej wadzetwraz stanę...
W ostatnim miesiącu się zmibilizowalam, mąż wykupił mi dietę pudelkową, jeździłam systematycznie na rowerze, codziennie orbitrek, właśnie miałam w planie zacząć biegać. Wykupiłam pół decathlonu, buty specjalne do biegania i nim wyszłam pierwszy raz tknelo mnie i zrobiłam test. Więc niestety nie plany muszą przejść na czas po ciąży... muszę się pilnować, by nie przytyć za dużo, bo moja skóra nie wygkada za dobrze, spoko rozstępów mam. Boję się tego co przyniesie ta ciąża.
Teraz sie oszczędzaj. I dbaj o siebie i brzuszek 😍
 
Dziewczyny, a myslalyscie już troszkę o imionach dla malucha ? Bo ja z mężem póki co w tej kwestii mamy kompletnie inny gust 😅
U nas będzie Michał lub Jagoda. Mamy już Zuzkę, ja chciałam żeby była Zosią, ale tata odrazu powiedział nie...
Czy te z was które biorą Duphaston też mają tak koszmarnie obolałe piersi? Zanim zaczęłam brać było względnie, ale teraz to już tragedia nawet chodząc bez biustonosza. Zresztą ogólnie dziś jakoś marnie, brzuch ciągnie, żołądek się buntuje, na domiar złego zatoki mi puszczają, na pocieszenie tylko wyniki badań są ok...
 
Mialam dzis delikatne plamienie 😕 najpierw wylecial taki jakby glut brazowawy, pozniej delikatnie rozowe przy podtarciu sie 😕 chyba sie przesililam bo wykopywalam w ogrodzie cos 😕 teraz jest czysto..
 
U nas będzie Michał lub Jagoda. Mamy już Zuzkę, ja chciałam żeby była Zosią, ale tata odrazu powiedział nie...
Czy te z was które biorą Duphaston też mają tak koszmarnie obolałe piersi? Zanim zaczęłam brać było względnie, ale teraz to już tragedia nawet chodząc bez biustonosza. Zresztą ogólnie dziś jakoś marnie, brzuch ciągnie, żołądek się buntuje, na domiar złego zatoki mi puszczają, na pocieszenie tylko wyniki badań są ok...
U mnie piersi spoko. Na początku owszem bolały i miałam cyce jak donice, ale teraz 3 miesiac i jest gitara. Mi tez sie podoba Jagoda, ale wiem, że mąż sie nie zgodzi, bo znajoma tak ma na imię. A Michał fajne imię. Mąż tak ma 💪
 
reklama
Tak kochana moje 3 ciąża, moje dzieci mają 7 i 5 lat. Zostałam bardzo wcześnie mama. Co do otoczenia to może zabrzmi nie ładnie ale twoja sprawa Öle chcesz mieć dzieci, moja ciąża nie była planowana ale bardzo się cieszę... Moja rodzina już wie wszyscy się cieszą [emoji176]ja weekend spędzam na kanapie czuje się już trochę lepiej ale kilka dni wstecz było trochę gorzej [emoji1787][emoji1787]leżę na kanapie i zajadam zupę jarzynowa
Mogę spytać ile masz lat? :)
Ja wiem, że to nasza sprawa i nasza decyzja. Ale takie teksty zwyczajnie bolą i barfzo wkurzają. A ja jakoś ostatnio jestem tak nerwowa, że jak tylko się denerwuje to wybucham płaczem [emoji21]
 
Do góry