reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Każdy ma inne zdanie jednak podejście, że można pić i palić do 6 tc bo dziecko nie jest połączone z matką jest skrajną głupotą.
Jest w trakcie robienia specjalizacji z ginekologii, a więc ginekologiem jeszcze nie jest :) Ja mam swoje zdanie na temat takich lekarzy celebrytów i go nie zmienię :)
 
reklama
Każdy ma inne zdanie jednak podejście, że można pić i palić do 6 tc bo dziecko nie jest połączone z matką jest skrajną głupotą.
Ja przedstawiłam zdanie lekarzy, które poznałam, z punktu widzenia bezpieczeństwa, jeżeli kobieta nie wie, że jest w ciąży do około 6 tc z zaznaczeniem, że nie pamiętam nigdy czy to chodzi o 6 tc, czy nie np. 5. Ja piłam piwo 0% do terminu @. Nie musisz się z tym zgadzać a mama”ginekolog” nie jest dla mnie źródłem wiedzy :)
 
Super dziekuje już zamawiam! Pluje sobie w brodę teraz bo już 2 miesiące biorę femibion :( mam nadzieję że nie zaszkodzę dzidzi jeśli w tym cyklu się uda. Mam już jedna córeczkę 2 latka skończy w czerwcu tamta cała ciąża na femibionie i na szczęście niunia zdrowa. Ale za to pierwsza ciąża w 37 tygodniu wewnętrzne obumarcie płodu przez trombofilie teraz by miała 3 i pół roczku wtedy jeszvze o tym nie wiedziałam że jestem chora. Bierzesz dodatkowo acard przy staraniach?
Ojej... Bardzo mi przykro. Ja jestem po 4 poronieniach ale wczesnej ciąży. Nie biorę Acardu bo mieszkam w UK i nikt tu tego nie zaleca, nawet mój polski ginekolog... Lekarz rodzinny zalecił brać tylko aspirynę jeśli zajdę w ciążę... Boję się sama zaczynać coś brać, tym bardziej, że badania mam wszystkie w normie.
 
O nieee A kiedy dostałaś?
A powiedz mi kiedy poronilas? I po ilu dostałaś okres ?

Ten mój "pewny"cykl bez ciąży był w lutym. To był ten pierwszy cykl z zielonym światłem, byłam pozytywnie nastawiona i pewna, że się uda...
2 cykle potem zobaczyłam dwie kreski (pod koniec kwietnia), ale cieszyłam się tylko 8 dni. 7 mają pojawiło się krwawienie i beta spadła. Teraz czekam na drugi okres, ma byc za max tydzień. Zobaczymy. Nie czuję się na okres, ale na ciążę też nie (uwazalismy, ale bez przesady [emoji6]).
Po miesiączce staramy się dalej, a w miedzyczasie porobię badania na wszystko. W środę pierwszy termin [emoji4][emoji4][emoji4]
 
Ojej... Bardzo mi przykro. Ja jestem po 4 poronieniach ale wczesnej ciąży. Nie biorę Acardu bo mieszkam w UK i nikt tu tego nie zaleca, nawet mój polski ginekolog... Lekarz rodzinny zalecił brać tylko aspirynę jeśli zajdę w ciążę... Boję się sama zaczynać coś brać, tym bardziej, że badania mam wszystkie w normie.
Aspiryna i acard to to samo, czy się mylę???
 
Ojej... Bardzo mi przykro. Ja jestem po 4 poronieniach ale wczesnej ciąży. Nie biorę Acardu bo mieszkam w UK i nikt tu tego nie zaleca, nawet mój polski ginekolog... Lekarz rodzinny zalecił brać tylko aspirynę jeśli zajdę w ciążę... Boję się sama zaczynać coś brać, tym bardziej, że badania mam wszystkie w normie.
Aspiryna to to samo co acard[emoji4]jeśli się nie mylę.
 
Ojej... Bardzo mi przykro. Ja jestem po 4 poronieniach ale wczesnej ciąży. Nie biorę Acardu bo mieszkam w UK i nikt tu tego nie zaleca, nawet mój polski ginekolog... Lekarz rodzinny zalecił brać tylko aspirynę jeśli zajdę w ciążę... Boję się sama zaczynać coś brać, tym bardziej, że badania mam wszystkie w normie.
Potocznie zwana aspiryna, czyli kwas acetylosalicylowy, to właśnie m.in. Acard o ile dobrze pamiętam :)
 
Ojej... Bardzo mi przykro. Ja jestem po 4 poronieniach ale wczesnej ciąży. Nie biorę Acardu bo mieszkam w UK i nikt tu tego nie zaleca, nawet mój polski ginekolog... Lekarz rodzinny zalecił brać tylko aspirynę jeśli zajdę w ciążę... Boję się sama zaczynać coś brać, tym bardziej, że badania mam wszystkie w normie.
Aha aha rozumiem mi hematolog ustalał leczenie w ciąży mam brać acard a od pozytywnego testu zastrzyki clexan aż do zakończenia ciąży takim zestawem właśnie donosiłam szczęśliwie ciąże z drugą córeczka. A dodatkowo do tego kwasu powinnam jeszcze coś przyjmować jakieś witaminy ? Wlasnie w tym się nie określił mój lekarz
 
reklama
Do góry