reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
A coś jeszcze zmieniłaś? Gratuluje trzymam
Kciuki i mam mała iskierkę nadziei ze u mnie tez coś z tego wyjdzie 😃

tak pisałam bo już miałam gości, o te te chodziło mi o wszystkie produktu które wspomagają płodność, dziewczyny z Akademi płodności maja filmiki na YouTube trochę się stosowałam do tego co mówiły. Zaczęłam jeść dużo ryb, orzechów, siemię lniane, piłam kawę z proszkiem macy, później podjadałam morele i ananasa no i tak jak pisałam prawie zero alko, z raz 2 lampki wina. Bobosexy praktycznie codziennie max co drugi dzień do 17dc 😁ale tak naprawę jest mnóstwo zależności, gin mi powiedziała ze jak np. facet jest przeziębiony wpływa to na jakość plemników a my np następny cykl mamy bezowulacyjny i tak naprawę nie jest tak łatwo zgrać dwa organizmy. Mam nadzieje, ze tym razem ciąża będzie rozwijają się dobrze, za Ciebie i za wszystkie dziewczyny trzymam bardzo mocno kciuki ✊🏻
 
Dziewczyny a więc tak. Napisałam do tego.lekarza od niepłodności. Że poszłam na monitoring. Że pęcherzyk jeden zniknął od środy a drugi 19,5 mm. Ze na lewym 17 mm. I pytam co dalej. Czy czekamy aż sam pęknie i w czwartek mogę podskoczyć u siebie na usg. Czy czekac czy co.... To mi napisał, że jutro mam wziąć Pregnyl 5000j. No i co myślicie. Brać? A od piątku kazał mi wziąć dupka. Bo ponoć jest jakieś nowe twierdzenie wśród profesorów z Warszawy że dupek dopiero 3 dni po owu. Więc ryzykuje. W sumie może i wątro by było sprawdzić czy może sam pęknie do czwartku. Taka samoistna owulacja nie byłaby zła.... Ale w lutym miałam torbiel bez dupka, w kwietniu tak samo ... W zeszłym roku też..... To po co czekać..... Cóż robić?
Spróbuj rady profesora
 
Żeby to było takie łatwe.. W każdym cyklu powtarzam sobie, że teraz odpuszczam i luzuje trochę ale no nie wychodzi!
Wiem, że to nie jest łatwe. Też powtarzam sobie to na początku każdego cyklu i naprawdę dopóki nie przytrafiło się coś co zupełnie odciągnęło moja uwagę- nie potrafiłam zupełnie odciąć się od starań.
 
reklama
Do góry