reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Jesteśmy tu po to by sobie pomagać. Tylko tyle powiem. Powodzenia i trzymam kciuki za spełnione marzenia byś ponownie została mamą ;*
@Aduś16 a ja Ci trzymam te 3 szt gonapeptylu.Dasz znać kiedy co i jak.
I zdechłe żaby bym trzymała w zamrażarce jakby to mialo jakoś pomoc 😘😘😘
 
@motylek24 od razu znalazlam zdjecia z HSG, czy u ciebie tez to tak wygladało? Bo u nas podobne kliniki ;)

A to jakos bylo tak ze poczatkowo bylo widac tylko jeden zarodek co nie? ;) To dobrze ze nie pracujesz ;) Moja kuzynka, bo u mnie wrodzinie sie naturalnie rodza blizniaki - moja babcia z blizniakow ;) tez sie strasznie czula i caly czas plakala ;)a w polowie ciazy jej sie poprawilo ;) Ciekawe jaka plec? A moze parka? PAmietam ze ty nawet poczatkowo mialas nie za wysoka ta bete ;) A to ci psikus ;) Ojjj to po porodzie bedziesz miala co robic no i nszanse na wikesza gromadke bo tez chyba chcialas miec wiecej dzieci ?
Na początku jeden był dużo mniejszy i nie dawali jemu zbytnio szans, no bete miałam bardzo niska typowo jak na jednen zarodek, pamiętam zdziwienie jak się okazało że bliźniaki chodź wiedzieliśmy że podane były dwa zarodki 😅 taaak bardzo chciałam więcej dzieci ale narazie przy tym samopoczuciu mówię, że nigdy więcej ciąży 😅 to z Ty też masz duże szanse na bliźniaki nawet jak podasz jeden zarodek☺️
 
@Smętna30 ...Ty też Brutusie🧐🧐🧐ta malinową chmurkę... Dla Znachora???!?!!?!
A jaaaaaaaa🤤🤤🤤🤤


Brutusie? 😂😂😂😂 Jebłam 😂😂

Mogę upiec dwie blachy, jedną na drogę a drugą dla znachora 😁

@Liliana87 moja gin z kliniki sama o sobie mi opowiadała, że tak bardzo chciała, że dwa lata zajść nie mogła a jak poszła do pracy to w pierwszym cyklu ciąża. Więc głowa jest zawsze ważna, bez względu na inne dolegliwości. I mi po transferze mówiła, że nie mam się nakręcać od razu że nie wyszło i nie szukać całymi dniami dolegliwości bo to nie pomaga tylko przeciwnie.
 
reklama
Właśnie wpadłam na genialny pomysł(tak,tak zdarza mi się[emoji2955]).
Ja muszę do Niego wysłać fotę i dryndąć i zobaczymy co powie[emoji3166][emoji3166][emoji3166]bo jak mi powie, że mogę być w ciąży naturalnie-a wszyscy wiemy, że jajowodów u mnie brak(no to to tylko Dżizas i niepokalane poczęcie byłyby w stanie naprawic[emoji2957][emoji2957][emoji2957]) - to nie jedziem @Fredka. A jak powie paaaaani z czym do ludzi[emoji2957]to jademy!!! [emoji16][emoji16][emoji16][emoji16]
Genialne w swojej prostocie [emoji38]
Ja tam się zastanawiam co by było jakby wysłać mu zdjęcie kogoś innego. Przepr, ale ja jestem mega sceptycznie do takich cudow nastawiona, choć wiadomo - jak ktoś wierzy to niech próbuje [emoji4]
 
Do góry