reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Nie wie!!! On jest bardzo na nie. Kilka razy sie mnie pytal i to juz nawet przed sama punkcja jak tylko wszystko sie zaczelo... Oni w Gameta ogolnie do immuno jakos nie za bardzo podchodza... Zwyczajnie nic mu nie powiedzialam i nawet nie probowalam ;)
No to ja chyba tez tak zrobię . Nic nie powiem🤫
 
reklama
Nie wie!!! On jest bardzo na nie. Kilka razy sie mnie pytal i to juz nawet przed sama punkcja jak tylko wszystko sie zaczelo... Oni w Gameta ogolnie do immuno jakos nie za bardzo podchodza... Zwyczajnie nic mu nie powiedzialam i nawet nie probowalam ;)
No właśnie chyba nie ma klinik które poważnie do immunologii podchodzą.. Ja tam myślę że poprostu nie jest to w ich interesie.. Za to twierdzą że badanie PGD zwiększa szanse, tylko że ono nie leczy więc szansa jest nadal taka sama, kupujesz raczej informacje za cenę pgd, a to nie jest leczenie.
 
Gameta mnie skierowala do immunologa. Po wizycie przekazalam im jego zalecenia bo mieli mi zrobic wlew domaciczny. W ostatniej rozmowie powiedział mi moj lekarz ze nie zrobi mi transferu na tych lekach😞
No to powiedz mu niech Ci zrobi transfer bez tych leków. Weźmiesz je na własną rękę wogole mu nie mówiąc. Jak masz wątpliwości co do sterydu to lepiej napisz e-maila do Pasnika, jak on to podtrzyma to nic się nie przyznawaj w Gamecie że cokolwiek z tych zaleceń bierzesz.
 
No właśnie chyba nie ma klinik które poważnie do immunologii podchodzą.. Ja tam myślę że poprostu nie jest to w ich interesie.. Za to twierdzą że badanie PGD zwiększa szanse, tylko że ono nie leczy więc szansa jest nadal taka sama, kupujesz raczej informacje za cenę pgd, a to nie jest leczenie.
Tak masz racje ;) Tylko ze Gameta ma swojego immuno wilczynskiego - no i oni zawsze w standardzie przepisywali encorton na 5 dni przed transferem i po transferze do dnia bety... Ja tego nie bralam bo sie zle po tym zawsze czuje i on mi to zwyczajnie wykreslal ;)
 
Tak masz racje ;) Tylko ze Gameta ma swojego immuno wilczynskiego - no i oni zawsze w standardzie przepisywali encorton na 5 dni przed transferem i po transferze do dnia bety... Ja tego nie bralam bo sie zle po tym zawsze czuje i on mi to zwyczajnie wykreslal ;)
Tak Invicta też na wszystko dawała steryd, nawet profilaktycznie 8 lat temu jak drazetki ... Tylko że leczenie immuno to nie tylko steryd, a jest to temat który mało lekarzy w Polsce zglebia i naprawdę leczy.
 
No to powiedz mu niech Ci zrobi transfer bez tych leków. Weźmiesz je na własną rękę wogole mu nie mówiąc. Jak masz wątpliwości co do sterydu to lepiej napisz e-maila do Pasnika, jak on to podtrzyma to nic się nie przyznawaj w Gamecie że cokolwiek z tych zaleceń bierzesz.
Pisalam do Pasnika Napisal mi ze glos decydujący ma klinika.
Tak mysle ze nic nie bede mowic o tych lekach tylko musze zalatwic jakiegos ginekologa ktory zrobi mi wlew z accofilu
 
reklama
Do góry