reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
To ja dzis z pobierania krwi leciałam jak na sygnale :D myslalam ze moj pecherz wyjdzie bokiem [emoji23] nie wiem jakie szanse ze mlody tak buszował po pęcherzu ale gdzies w dole mnie "smyrał" i to potęgowało [emoji23]
Kurs dnia pocieszyłas... bo mój miał 400g w 20+5 więc teraz 500 ma napewno [emoji23]
Jak kopnie to klekajcie narody [emoji23]
 
U mnie w większości siedzi w okolicach pęcherza. I jak się przekreca to aż w kroku czuje dyskomfort[emoji33]
Najgorszej jak rano wali mnie w pęcherz jak mi się siku tak bardzo chce [emoji16]
To ja dzis z pobierania krwi leciałam jak na sygnale :D myslalam ze moj pecherz wyjdzie bokiem [emoji23] nie wiem jakie szanse ze mlody tak buszował po pęcherzu ale gdzies w dole mnie "smyrał" i to potęgowało [emoji23]
 
Tak, też będę spokojniejsza jak już będę wszystko miala. Ale jakoś tak nie mogę się ogarnąć żeby za to zabrać. Taka ze mnie melepeta... brzuszek rosnie A ja ciągle czasami nie wierzę,że się udało;) tak, pojemniki to super sprawa. Przestawisz i załatwione.
No kochana, Ty to jesteś zorganizowana bardzo ;) tylko brać przykład.
My też już kupujemy po mału. Ubranek już trochę mam łóżeczko stoi i właśnie za chwilę idę na pocztę odebrać pościel i ochraniacz do łóżeczka i już łóżeczko będzie całe gotowe jedno z głowy 😁😁 Będzie można brać się za nastepne😊😊 Wolę już mieć po mału gotowe bo kto wie kiedy złapie nas hehe a tu już 6 miesiąc więc już z górki przyjdzie wrzesień to wszytko się może zdarzyć 😁😁 A torbę do szpitala kiedy będziecie już pakować aby była gotowa??
 
Planuje sie za to zabrac profilaktycznie w polowie sierpnia (pierwotnie termin byl na 8.10, ostatnie usg juz 1.10)
My też już kupujemy po mału. Ubranek już trochę mam łóżeczko stoi i właśnie za chwilę idę na pocztę odebrać pościel i ochraniacz do łóżeczka i już łóżeczko będzie całe gotowe jedno z głowy [emoji16][emoji16] Będzie można brać się za nastepne[emoji4][emoji4] Wolę już mieć po mału gotowe bo kto wie kiedy złapie nas hehe a tu już 6 miesiąc więc już z górki przyjdzie wrzesień to wszytko się może zdarzyć [emoji16][emoji16] A torbę do szpitala kiedy będziecie już pakować aby była gotowa??
 
To ja dzis z pobierania krwi leciałam jak na sygnale :D myslalam ze moj pecherz wyjdzie bokiem [emoji23] nie wiem jakie szanse ze mlody tak buszował po pęcherzu ale gdzies w dole mnie "smyrał" i to potęgowało [emoji23]
A w nocy wstajecie siku? Bo ja nie kiedy dwa razy heh ale raz musi być każdy dzień później 5 rano a o 8 to samo hehe
 
Planuje sie za to zabrac profilaktycznie w polowie sierpnia (pierwotnie termin byl na 8.10, ostatnie usg juz 1.10)
Właśnie też już tak myślałam żeby w Sierpniu ja mam z ostatniej wizyty na 2.10 ale kto wie kiedy się zacznie jak mu się zachce już we wrześniu wyjąć hehe to lepiej żeby była torba już gotowa 😊😊
 
reklama
Do góry