reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

A ja Wam trochę zazdroszczę tych mdłości i objawów mnie oprócz balacych sutków jak dotkne nic nie dolega jakbym w ciąży nie była a że jestem jeszcze przed pierwsza wizyta to jakoś mnie to nie pociesza.
 
reklama
Ja różnie, raz mam momenty że na nic nie mam ochoty, a raz mam tak że ciągle głodna jestem... Zjadłam przed chwilą 3 tosty i dalej jestem głodna 🤦 nie mówiąc że ciągle mnie na słodkie bierze, nawet zaczęłam colę i soki popijać, a zawsze piłam głównie zwykła niegazowaną wodę... Nie wiem czy skoro mam ochotę to sobie pozwalać czy lepiej się hamować żeby potem jakiś cukier nie wyszedł w badaniach 🙄
 
Ostatnia edycja:
A ja Wam trochę zazdroszczę tych mdłości i objawów mnie oprócz balacych sutków jak dotkne nic nie dolega jakbym w ciąży nie była a że jestem jeszcze przed pierwsza wizyta to jakoś mnie to nie pociesza.
Mam dokładnie tak samo 😊 zero objawów i pomyśleć, że narzekałam w pierwszej ciąży na mdłości 🤣🤭 nawet wczoraj lekarzowi mówiłam, że jakoś dziwnie, tak bezobjawowo. 🙈
 
Hej dziewczyny, dziś odebrałam wynik bety z przed tygodnia ( niestety przez święto tak się przedłużyło oczekiwanie na wynik) wyszło 199 to był 4 tydzień (4+1)a normy na 4 tydz to 9,5-750 dziś znowu zrobiłam Ale wynik dopiero w czwartek . Progesteron miałam 15.55. Co myślicie??
 
Ja dziś po wizycie którą miałam o 12:00

Niby wszystko okey ale na ostatniej wizycie 29.05 wychodziło 7w2d a teraz 16.06 8w6d , ginekolog powiedział że o tydzień młodsza i to mnie martwi a tak po za tym wszystkie wyniki dobre..

Kolejna wizyta 30.06 g12:30
Prenatalne 08.07 g8:00
Mogę zapytać, jakie miałaś crl?
 
Jestem po wizycie. Według OM 8+6, a z USG mam 8+2. Wszystko ok, serduszko bije prawidłowo :). Za 2 tygodnie mam kontrolna wizytę, Pani Doktor zmierzy malucha i powie kiedy umówić się na prenatalne :)
Uf ... Ale już miałam stracha !! Cieszę się bardzo ! Gratulacje i spokojnych kolejnych 2 tygodni !! ❤🧡🧡
 
reklama
Do góry