reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
To ja po obiedzie i lodach 🙄🙄🙄
 

Załączniki

  • E460639C-44B9-43B6-A81E-0D8A83A1B898.jpeg
    E460639C-44B9-43B6-A81E-0D8A83A1B898.jpeg
    272,8 KB · Wyświetleń: 91
dziewczyny, jakie macie piękne brzuszki [emoji3059][emoji3059][emoji3059]
ja to schudłam kilka kilo od początku ciąży, zawsze byłam przy kości ale teraz to brzucha u mnie nie widać...
 
Ja wiem, że nie mnie to dotyczy. Ale jest okazja wyjaśnić, dlaczego nie udzielam się codziennie. Choć wszystko czytam na bieżąco to udzielam się jedynie wtedy gdy posty dotyczą typowo ciąży. Dlaczego? Dużo postów dotyczy mężów, partnerow, rodziny... Ja nie mogę się w tej kwestii wypowiadać, bo jestem całkiem sama. Mam jedną kumpele, która od czasu do czasu mi pomaga. Nie mam żadnej rodziny, męża, rodziców, teściów... a ojciec dziecka jak się dowiedział o ciąży zaproponował usunięcie. Nie zgodziłam się więc zniknął. Także pamiętaj, że jestem. I w sprawach ciąży się udzielam, w sprawach rodzinnych niestety nie 😞

A widzisz ja akurat Ciebie nie miałam na myśli. Wiem, że nie codziennie się udzielasz, ale mimo to widzę Twoją obecność na forum od czasu do czasu i to też jest ok. Są takie dni, że ja też mało co piszę, bo np. poruszany temat mnie nie interesuje albo mi się nie chce i tyle. Nie nadrabiam też wszystkich stron, bo nie dałabym rady.

Tak jak pisałam bardziej chodzi mi o dziewczyny, które nigdy tu nie zostawiły posta, albo pojawiły się raz i już ich nie ma.
 
Aż się boję co to będzie potem 😂 z córką miałam taki brzuch w 5 miesiącu 😉 ale za to potem nadrobił i też był duży przytyłam wtedy 23 kg teraz mam 10 tc i przybrałam 1-1.5 kg
[/QUOTE
Ja wiem, że nie mnie to dotyczy. Ale jest okazja wyjaśnić, dlaczego nie udzielam się codziennie. Choć wszystko czytam na bieżąco to udzielam się jedynie wtedy gdy posty dotyczą typowo ciąży. Dlaczego? Dużo postów dotyczy mężów, partnerow, rodziny... Ja nie mogę się w tej kwestii wypowiadać, bo jestem całkiem sama. Mam jedną kumpele, która od czasu do czasu mi pomaga. Nie mam żadnej rodziny, męża, rodziców, teściów... a ojciec dziecka jak się dowiedział o ciąży zaproponował usunięcie. Nie zgodziłam się więc zniknął. Także pamiętaj, że jestem. I w sprawach ciąży się udzielam, w sprawach rodzinnych niestety nie 😞
Kochana ale my tu jesteśmy jak jedną wielka rodzina ( bynajmniej ja tak myślę😁)
Ja też za bardzo nie mam z kim porozmawiać na różne tematy 😢z rodzicami mam ciężkie kontakty przez kilka lat w ogóle się nie odzywalismy z rodzeństwem też ciężko teściowa nie żyje i tak naprawdę możemy z mężem liczyć tylko na siebie bo nikt nam nie pomoże czy finansowo czy materialnie 😬 ale dajemy radę Oki troszeczkę się rozpisalam 😁 ale pamiętaj jeśli masz jakiś problem czy wątpliwości to pytaj te dziewczyny bardziej doświadczone na pewno się wypowiedzią 😘
 
reklama
Do góry