reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Agula301 a od kiedy masz te plamienia? W ktorym dc wyszly Ci takie kreseczki?
Ze mną to jest tak, że dostałam miesiączkę 10.05, cykle mam 28 dni więc 07.06 zrobiłam test i był negatywny, czułam się jak na @ i 08.06 dostałam okres rano (poniedziałek) i trwał do środy, w czwartek już czysto a od niedzieli 14.06 zaczęłam lekko plamić, taki biały śluz z różowym zabarwieniem. Później zaczęłam na lekko brązowo plamić i zrobiłam test teraz w piątek 19.06 i to wieczorem i pozytyw, później robiłam testy w sobotę rano i też pozytyw. W międzyczasie robiłam wyniki z krwi, myślałam że to 3 dc i wyszła mi zła prolaktyna 🤔 a może już była wyższa bo była ciąża 🤔 więc te kreski to jakby liczyć od maja to 41dc 🤷‍♀️ plamić już przestaje, nic mnie nie boli, tylko piersi robią się coraz bardziej wrażliwe. Jutro pierwsza beta 😱 a w środę lekarz, zobaczymy co to się z tego wykluje 😁😁😁
Tzn to pewnie nie był okres teraz w czerwcu tylko jakieś krwawienie, dziwne bo dość mocne, ale słabsze niż zawsze. I bóli też nie miałam takich jak zawsze przy @. Jedyne co mnie martwi to, że wzięłam w 1szy dzień ibuprom i to jeszcze max 🙄
 
reklama
Miałam identyko i na clear blue strumieniowym negatyw i na jakimś baby coś tam. A rano na drugi dzień już cień na pinku strumieniowym. Później zrobiłam jeszcze clear blue elektroniczny i wyszedł pozytyw
IMG_20200620_165303.jpeg
 
Miałam identyko i na clear blue strumieniowym negatyw i na jakimś baby coś tam. A rano na drugi dzień już cień na pinku strumieniowym. Później zrobiłam jeszcze clear blue elektroniczny i wyszedł pozytywZobacz załącznik 1136827
Mam pinka strumieniowego, a ile dni przed planowana @ Ci wyszedł ten cień? We wtorek będę mogła betę zrobić nic nie zaszkodzi
 
Hej dziewczyny, mam pytanie ponieważ już mam mega załamkę[emoji17] czy miała ktoras z Was podobnie jak ja. Cykle mam 30 dni. Owulka potwierdzona monitoringiem 16dc. 23 dc wieczorem kłucie w podbrzuszu. Następnego dnia wieczorem plamka krwi takiej jasnej i delikatne pobolewanie brzucha. 24 dc delilatne plamienie. 26 i 27 dc bez plamien ale dalej pobolewanie brzucha jak na @. W nocy z 27dc na 28 dc mocniejszy bol brzucha i plamienie rano po siusianiu. Test.... ujemny. Czy ktoras miala podobie i okazalo sie ze cykl skonczyl sie pozytywnie?
U mnie jak była owu w tym miesiącu to też chyba ok 16dc, wczoraj 23dc jak za szybko wstalam to mnie strasznie jajnik zabolał, pozniej miałam pulsujące bóle i troszkę krwi ale tak minimalnie i rozowej. Narazie czekam, nie nastawiam się jeszcze, bo takie lekkie plamienia mam na kilka dni przed @ po stosunku. Który dzisiaj masz dc? Może betę zrób
 
Dzisiaj 29dc. Cykle 30 dniowe.
U mnie jak była owu w tym miesiącu to też chyba ok 16dc, wczoraj 23dc jak za szybko wstalam to mnie strasznie jajnik zabolał, pozniej miałam pulsujące bóle i troszkę krwi ale tak minimalnie i rozowej. Narazie czekam, nie nastawiam się jeszcze, bo takie lekkie plamienia mam na kilka dni przed @ po stosunku. Który dzisiaj masz dc? Może betę zrób
 
Hej dziewczyny!
Wczoraj powinnam dostać @ do dzisiaj nie przyszła. Bóle jak na okres są, jedynie piersi dzisiaj mniej bolą bo ostatnie dni to była tragedia. Wczoraj już nastawiałam się na ten okres bo nawet na wkładce lekka plamkę krwi znalazłam. Jednak na tym koniec oprócz tej jednej plamki krwi nic więcej.
Myślicie, że może coś być? Pomimo tego bólu na okres? Testu na wszelki wypadek nie kupowałam, żeby mnie znowu nie korciło robić przed @ bo jeszcze nigdy się nie spóźniła. Jak się nic nie rozpocznie to robić jutro test?
 
reklama
Hej dziewczyny!
Wczoraj powinnam dostać @ do dzisiaj nie przyszła. Bóle jak na okres są, jedynie piersi dzisiaj mniej bolą bo ostatnie dni to była tragedia. Wczoraj już nastawiałam się na ten okres bo nawet na wkładce lekka plamkę krwi znalazłam. Jednak na tym koniec oprócz tej jednej plamki krwi nic więcej.
Myślicie, że może coś być? Pomimo tego bólu na okres? Testu na wszelki wypadek nie kupowałam, żeby mnie znowu nie korciło robić przed @ bo jeszcze nigdy się nie spóźniła. Jak się nic nie rozpocznie to robić jutro test?
No pewnie, że robić 🙂
 
Do góry