reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ananasowe staraczki - dziewczyny z udanych cyklów ... i nie tylko 😁☺️❤️

Nie, bo w pierwszej ciąży Dzień przed @ miałam bardzo bladą kreskę, prawie niewidoczną (nawet nie sądziłam, że mogę być w ciąży), a na drugi dzień kreska była już dużo wyraźniejsza...teraz jestem 4 dni przed @ i wg mnie nie martwi tak blada kreska (na zdjęciu bardzo kiepsko widać, na żywo widać i nie jest to cień cienia tylko ewidentnie 2 kreska), gdzie taką samą wcześniej miałam dzień przed @... zastanawia mnie tylko to, że 3 dzień z rzędu test jest pozytywny tak wcześnie, dlatego mimo wszystko biorę pod uwagę też zaburzenia hormonalne...bore lek euthyrox, ale z tego co wiem to w żaden sposób nie wpływa to na pozytywny wynik testu
Leki owszem nie wpływają na wynik testu ciazowego ale sam wynik już może ale nie musi. Miałam 2 razy kreskę na teście ale wtedy się okazało że mam dużo wyższy wynik tsh bo ponad 10 i endo pow że wynik tsh może dać fałszywie dodatni wynik.

Mam nadzieję że u ciebie to jednak ciąża i wszystko się nie bawem wyjaśni [emoji6]
 
reklama
Czy ovitrelle może zafałszować wynik testu owulacyjnego? Czy ma jakiś wpływ na to?
Ja wiem, że pozytywny test owulacyjny do 24h i owulka.
I po zastrzyku 24h i owulka.
Ale wydaje mi się, że w tamtym miesiącu mimo wzięcia zastrzyku test owu mi nie wyszedł i też pęcherzyk nie pękł..
Wczoraj zastrzyk i tak po 26h zaczął się ból jajnika co jakiś czas i trwa.. Test wyszedł mega pozytywny. Zanim się pojawiła kontrolna to testowa już była na maxa ciemna
1592760648254.jpeg
 
Ten test o czułości 25 mlU zrobiony teraz wieczorem gdzie podobno 4 przed @ nie powinien wyjść - kreska zdecydowanie wyraźniejsza niż ta rano na tescie 10 mlU mam więc nadzieję, że za 4 dni już będę mogła pochwalić się bardzo widoczną kreseczką :)
 

Załączniki

  • USER_SCOPED_TEMP_DATA_MSGR_PHOTO_FOR_UPLOAD_1592774732155_6680581430178489285.jpeg
    USER_SCOPED_TEMP_DATA_MSGR_PHOTO_FOR_UPLOAD_1592774732155_6680581430178489285.jpeg
    145,7 KB · Wyświetleń: 109
  • 15927749591422579767859174681230.jpg
    15927749591422579767859174681230.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 113
  • USER_SCOPED_TEMP_DATA_MSGR_PHOTO_FOR_UPLOAD_1592775387986_6680584180933049675.jpeg
    USER_SCOPED_TEMP_DATA_MSGR_PHOTO_FOR_UPLOAD_1592775387986_6680584180933049675.jpeg
    200,3 KB · Wyświetleń: 103
A ja się cały czas stresuję czy będę w tej ciąży czy nie. Muszę czekać do 1 lipca mniej więcej i wtedy wszystko się rozstrzygnie.
Boję się że zajdę a jak nie zajdę to będę się zastanawiać dlaczego nie zaszłam [emoji14]
 
A ja się cały czas stresuję czy będę w tej ciąży czy nie. Muszę czekać do 1 lipca mniej więcej i wtedy wszystko się rozstrzygnie.
Boję się że zajdę a jak nie zajdę to będę się zastanawiać dlaczego nie zaszłam [emoji14]
No my pod względem tego myślenia to jesteśmy porąbane...zazdroszczę facetom takiego stoickiego spokoju...mój mąż też chce drugiego dziecka, ale ze spokojem czeka, czy dostanę @, czy nie...a ja to jakoś nie mogę się tak do końca wyluzować
 
Dziewczyny powtórzyłam progesteron, dziś 22 dc i jestem załamana... W piątek był 9,8 a dziś 2,3 😔 więc jakakolwiek szansa, że owu była spadła do zera... Duphaston biorę od 15dc do 25dc wg zaleceń gina i potem czekam na @, od 2 mcy jest jak w zegarku 27dc dostaje.
Miałam takie objawy super w tym cyklu, pełno płodnego sluzu już od 10dc do 14dc jak nigdy... Piłam herbatki o. Sroki na poprawę pracy jajników, biorę ovarin od 3 mcy... Juz nie wiem ile przyjdzie mi czekać 😢
 
reklama
A jakieś objawy Masz? Czy tyllko ta kreska wskazuję na ciążę?
Dzisiaj zakręciło mi się rano w głowie...od wczoraj mam takie uczucie jakby mi brakowało powietrza, pobolewa mnie podbrzusze i trochę biust zwłaszcza po zewnętrznej stronie i mam temp 37,1 od rana cały czas od owu...nie wiem, czy to ciąża, nie chce się nakręcać, bo wiem, że przez nawet troszkę podwyższone tsh może mi pokazywać pozytyw, chociaż robiłam też testy w tamtym miesiącu jak już znałam wynik tsh i testy wychodziły negatywne...nie wiem co myśleć, więc czekam, czy dostanę @ za 3 dni
 
Do góry