reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co robić co to

Robilam test w sobote ale byl negatywny 😔 dzisiaj jade po test i jutro rano chce robic jesli @ nie przyjdzie. Tak bardzo chcialabym miec dzidziusia. Jednego aniolka juz mamy i od tego czasu minęło 10 miesiecy.
U mnie tez minelo 10 miesiecy od urodzenia drugiej corci 🥰 3mam kciuki,zeby pokazaly sie 2 kreseczki ❤
 
reklama
Tylko ze ja mam aniolka w niebie. Tak bardzo bym chciala miec chodz 1 dziecko przy sobie😔
Ojej bardzo mi przykro 😪 wiem co czujesz 😪ale Musisz myslec pozytywnie❤ ja wczesniej 8 lat staralam sie o pierwsza corke,zachodzilam w ciaze bez problemu, ale szybko je tracilam, tak bylo 4 razy...dopiero za 5 razem nam sie udalo❤ robilas badania czy wszystko jest w porzadku? Dlugo probujesz juz zajsc w ciaze? Wierze,ze i Tobie sie uda i doczekasz upragnionego malego serduszka 😘🥰
 
Ojej bardzo mi przykro 😪 wiem co czujesz 😪ale Musisz myslec pozytywnie❤ ja wczesniej 8 lat staralam sie o pierwsza corke,zachodzilam w ciaze bez problemu, ale szybko je tracilam, tak bylo 4 razy...dopiero za 5 razem nam sie udalo❤ robilas badania czy wszystko jest w porzadku? Dlugo probujesz juz zajsc w ciaze? Wierze,ze i Tobie sie uda i doczekasz upragnionego malego serduszka 😘🥰
Ja stracilam ciaze w 27 tygodniu serduszko przestalo bic. A staram sie od od 7 miesiecy i nic 😔
 
Dziewczyny czy test firmy bobo test jest wiarygodny? Bo zrobilam test i wyszedł cien cienia po 5 min i niewiem co myslec
 
Ja stracilam ciaze w 27 tygodniu serduszko przestalo bic. A staram sie od od 7 miesiecy i nic 😔
Kurcze bardzo mi przykro 😪😪😪
Moge sobie wyobrazic jak sie czujesz,przerabialam tez to 😪
Ale nie mozna sie poddawac i do ciebie napewno usmiechnie sie sloneczko i jeszcze bedziesz miala takiego malego szkraba❤wierze w to i 3mam mocno kciuki❤
 
reklama
Do góry