reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
W góry nie można powyżej 2500m n p m ;)
W Polsce nawet rysy tyle nie maja wiec spokojnie ;) a nie Rysy jednak maja 2503 :D jakoś się uczyłam sto lat temu, ze 2499 ;p
Nie ma znaczenia bo w wysokie Tatry i tak raczej się nie wybiorę ;)


Edit: dobrze pamiętam, w Polsce 2499 po Słowackiej stronie jest 2503 (nie to żeby było to istotne).
Ale wiesz plyty tektoniczne sie ruszaja to i gory moga urosnac 😉

Ja poki co smaruje sie 30, troche sie opalilam, mam nadzieje, ze nie wyjda mi przebarwienia.
Tak tak legalnie. Co lepsze w jednej z najlepszych restauracji w calej austrii a takie jaja odwalają 😒😒😒
Moj kiedys pracowal jako kelner w jednej z najlepszych restauracji w Rzymie, a jak sie okazalo to w ogole robili problemy z wyplata. Ale za to wspomnienia ma stamtad, bo zaserwowal ostatnia wieczerze aktorowi James Gandolfini (gral w Rodzina Soprano) po czym na jego oczach dostal zawalu serca i zmarl, a potem m sprzedawal informacje dziennikarzom do gazet (co zamowil na kolacje i takie tam pierdoly)😂
 
A kiedy do szkoły rodzenia planujecie się zapisać?
Ja tez nie planuje. W pierwszej ciąży tez nie byłam, i tak skończyło się wywoływaniem i masa chemii która we mnie wlali wiec wiedza ze szkoły na nic by się nie przydała w tym względzie. Może w kwestii pielęgnacji... ale ogarnelismy to z książki i dołączonej płyty i jakoś poszło.
 
No mi też pomogła ale jeszcze mnie trzyma trochę. Wolę się zaopatrzyć już awaryjnie w jakieś tabletki bo nie wiem kiedy i gdzie mnie dopadnie. Kurcze a u was też to przebiega aż tak boleśnie?
U mnie sie pare razy zdarzylo tak bolesnie i w ogole odkrylam, ze niektore rzeczy, ktore przedtem jadlam bez problemu, teraz wlasnie tak na mnie dzialaja, wiec unikam np salaty, brokulow, jablek.
 
Ale ze mnie się zrobiła słaba pipka 😂
Byłam na bieżni i maszerowałam przez godzinkę pod górkę. Jestem elegancko spocona.

ale nic nie boli, nie szalałam z tętnem tylko zmniejszałam prędkość/nachylenie ;)

I założyłam skarbonkę na treningi personalne jak już będę mogła po połogu ;) dziecie będzie szło do tatusia do roboty a matka na siłownie xD
Ja dokładnie mam taki sam plan i uwazam że jest z korzyścia dla każdego członka rodziny 😄 tatuś z córeczka zacisną więzi A ja wrócę do formy no i trochę odpoczynku się przyda haha 😄

A kiedy do szkoły rodzenia planujecie się zapisać?
Ja myślę wrzesień /październik tak mi doradzali żeby wszystko mieć na świeżo. Ale właśnie sierpień byłby bardziej na spokojnie ale u nas już nie ma miejsc... Zapisujecie się do jakiś prywatnych szkół czy przy szpitalu? U nas prywatne trochę drożej, wiadomo, ale zajęcia mają bardzo ciekawe i tak się zastanawiam 🤔
 
Ja dokładnie mam taki sam plan i uwazam że jest z korzyścia dla każdego członka rodziny 😄 tatuś z córeczka zacisną więzi A ja wrócę do formy no i trochę odpoczynku się przyda haha 😄


Ja myślę wrzesień /październik tak mi doradzali żeby wszystko mieć na świeżo. Ale właśnie sierpień byłby bardziej na spokojnie ale u nas już nie ma miejsc... Zapisujecie się do jakiś prywatnych szkół czy przy szpitalu? U nas prywatne trochę drożej, wiadomo, ale zajęcia mają bardzo ciekawe i tak się zastanawiam 🤔

Ja przy szpitalu, bo za darmoszkę ;)
 
Witam wszystkich z rana. :)
Ja już po porannych mdlosciach 🤭😂
Jest to mój pierwszy post na grupie ale od jakiegoś czasu obserwuje forum. Zawsze fajnie zobaczyć jak to wygląda z innych stron, lub czegoś nowego się dowiedzieć (zwłaszcza u Pierwiastek ) 😁 u mnie termin z miesiączki na 9.12 a z USG na 15.12 więc zobaczymy 😁❤️
Co do płci to jestem już po prenatalnych i dwie wizyty u mojej Pani doktor potwierdzone kilka razy że chłopak 😁🍼👶 pozdrawiam Was wszystkie, trzymam za was kciuki i życzę zdrowia ❤️❤️
 
Ja dokładnie mam taki sam plan i uwazam że jest z korzyścia dla każdego członka rodziny 😄 tatuś z córeczka zacisną więzi A ja wrócę do formy no i trochę odpoczynku się przyda haha 😄


Ja myślę wrzesień /październik tak mi doradzali żeby wszystko mieć na świeżo. Ale właśnie sierpień byłby bardziej na spokojnie ale u nas już nie ma miejsc... Zapisujecie się do jakiś prywatnych szkół czy przy szpitalu? U nas prywatne trochę drożej, wiadomo, ale zajęcia mają bardzo ciekawe i tak się zastanawiam 🤔

Ja próbuję przy szpitalu, ale innym, niż ten gdzie chcę rodzić. W moim jeszcze nawet nie otwarta, poza tym w tym drugim mają wszystko fajnie opisane, cały program, stronę internetową - można się ze wszystkim zapoznać i zapisać przez internet, a ja szanuję takie rzeczy 😁
 
reklama
Ale wiesz plyty tektoniczne sie ruszaja to i gory moga urosnac 😉

Ja poki co smaruje sie 30, troche sie opalilam, mam nadzieje, ze nie wyjda mi przebarwienia.

Moj kiedys pracowal jako kelner w jednej z najlepszych restauracji w Rzymie, a jak sie okazalo to w ogole robili problemy z wyplata. Ale za to wspomnienia ma stamtad, bo zaserwowal ostatnia wieczerze aktorowi James Gandolfini (gral w Rodzina Soprano) po czym na jego oczach dostal zawalu serca i zmarl, a potem m sprzedawal informacje dziennikarzom do gazet (co zamowil na kolacje i takie tam pierdoly)😂

No to niezłą mąż ma pamiątkę 🙈
 
Do góry