reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

reklama
Mojej mamie pod koniec ciąży tylko serce bardzo szybko biło ale ona miała akurat to od magnezu kazali jej brać magnez i po nim się zaczęło, a mdlalas w ciąży może?
 
Mojej mamie pod koniec ciąży tylko serce bardzo szybko biło ale ona miała akurat to od magnezu kazali jej brać magnez i po nim się zaczęło, a mdlalas w ciąży może?


Od magnezu serce szybko nie bije. Bije bo musi pompować dużo więcej krwi i przepompować ją przez łożysko. Ja mam wrażliwe i bardzo reaktywne serducho i w ciązy była tragedia....
 
Od magnezu serce szybko nie bije. Bije bo musi pompować dużo więcej krwi i przepompować ją przez łożysko. Ja mam wrażliwe i bardzo reaktywne serducho i w ciązy była tragedia....
O możesz coś więcej opisać? Moje serce w ciąży też tragedia, szczególnie teraz w ostatnich tygodniach
 
Biorę aspargin aż 3 tabletki dziennie, tak mi lekarz kazał brać. Mają duża dawkę magnezu i potasu więc coś tam powinny pomagać, no ale magnez ogólnie słabo przyswajalny niestety.
Ja biorę magnez z Solgara i bardzo go sobie chwale, czuje różnice między czasem kiedy go nie brałam a tym co jest teraz. Jak łożysko przejmie funkcje dotleniania dziecka powinno być Ci trochę łatwiej. Ja tak miałam. Teraz wróciło ale u mnie może to tez mieć związek z hormonami tarczycy. Poza tym jestem w 27+4tc wiec brzuszek i uciski na narządy i przeponę tez robią swoje.. jedno jest pewne - przeżyjemy bo nie my pierwsze i nie ostatnie mamy takie objawy. Głowa do góry!
 
Ja biorę magnez z Solgara i bardzo go sobie chwale, czuje różnice między czasem kiedy go nie brałam a tym co jest teraz. Jak łożysko przejmie funkcje dotleniania dziecka powinno być Ci trochę łatwiej. Ja tak miałam. Teraz wróciło ale u mnie może to tez mieć związek z hormonami tarczycy. Poza tym jestem w 27+4tc wiec brzuszek i uciski na narządy i przeponę tez robią swoje.. jedno jest pewne - przeżyjemy bo nie my pierwsze i nie ostatnie mamy takie objawy. Głowa do góry!
Ja to już raczej czekam, aż dziecko samo zacznie oddychać poza mną haha, jestem obecnie w 36 tc, jeszcze chwila i rodzę. No ale arytmie dają popalić niestety.
 
Dziewczyny czy Wy jestescie juz tak bardzo zmeczone dolegliwisciami, upalami, ciaglymi lękami i walka o kazdy kolejny dzien ze nie potraficie cieszyc sie cisza i swoim malenstwem??i macie depresyjne mysli??
 
reklama
Do góry