reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciężarówki z nerwicą

Rozwiązania
0
Ja niestety mam tak, że przez chwilę się cieszę na prawdę a później dopadaja mnie lęki takie jak: jak sobie poradzę w ciazy, czy cały czas się będę tak źle czuć, a jak sobie nie poradzę po porodzie i boję się depresji poporodowej i wtedy cała radość znika 😞

reklama

Złotopolska

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Karola no mam.dokladnie tak.jak Ty ze jak.czuje sie ok to sie ciesze a jak.mam lęki.to strach przed tym.jak sobie poradze ze mi tak zostanie itp. W ktorym.miesiacu ciazy jestes?? Bierzesz jakies leki??

Rozwiązania
0
Jestem w 6 tygodniu ciąży, czyli sam początek, dzisiaj miałam kontrolę u lekarza i biorę narazie hydroksyzyne. Lekarz mówi że jest wszystko dobrze, mam 5 cm torbiel na jajniku ale twierdzi że się wchłonie, i chwilę po wyjściu z gabinetu się cieszyłam, przyjechałam do domu i dopadly mnie różne myśli i radość minęła. Jak widzisz ja już na samym początku się martwię jak będzie i jak będę się czuć i jak sobie poradzę po porodzie A do tego jeszcze dużo czasu, to co będzie tuż przed samym porodem to nie umiem sobie narazie wyobrazić 🙁

Vika12255

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Dziewczyny Juz było lepiej i znowu się boję i panikuje ze dostane udaru mozgu w ciąży bo jakąś dziewczyna dostała i dodatkowo wyczytałam że betablokedy powodują udar ciąża też się przyczynia i już nie daje rady :(( wiem. Ze nie powinno się czytać ale ja to już wcześniej wiedziałam przypomniało mi się chcialam zobaczyć to jeszcze raz i efekt jest. Znacie jakieś sposoby na te lęki jestem przed wizytą u psychologa i hipnotetapelty nw jak walczyć z tym. Lękiem znowu :(pomóżcie proszę

Reese

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
O możesz coś więcej opisać? Moje serce w ciąży też tragedia, szczególnie teraz w ostatnich tygodniach
miałam codziennie przez godzinę albo nawet dwie kołatania serca. Biło mi mocno i szybko tak do 110 uderzeń i czułam wtedy takie napinanie w brzuchu.
Końcówkę ciąży praktycznie przeleżałam bo jak chodziłam i coś chciałam robić w pozycji pionowej to tętno w kosmosie.
Na pocieszenie mogę ci napisać że od razu po porodzie tętno spadło do 80 i problem się skończył

KajaKaja

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Dziewczyny Juz było lepiej i znowu się boję i panikuje ze dostane udaru mozgu w ciąży bo jakąś dziewczyna dostała i dodatkowo wyczytałam że betablokedy powodują udar ciąża też się przyczynia i już nie daje rady :(( wiem. Ze nie powinno się czytać ale ja to już wcześniej wiedziałam przypomniało mi się chcialam zobaczyć to jeszcze raz i efekt jest. Znacie jakieś sposoby na te lęki jestem przed wizytą u psychologa i hipnotetapelty nw jak walczyć z tym. Lękiem znowu :(pomóżcie proszę
Gdyby betablokery powodowały udar to by nimi nie leczono. Wiadomo każdy lek ma jakieś skutki uboczne, ale nie popadajmy w paranoje.
Myślę, że dobrze Ci ta terapia zrobi, a czytanie niestety będzie dawało takie skutki jak teraz, że się będziesz nakręcać.
Jeżeli jesteś zdrowa, masz okej wyniki itd to nie martw się na zapas, bo udaru prędzej dostaniesz z tego stresu. Musisz się wyciszyć i przestać myśleć w ten sposób. Terapeuta dużo Ci pomoże na pewno. A udarem się nie przejmuj, bo go na pewno nie dostaniesz. Setki tysięcy kobiet rodzi każdego dnia i naprawdę nieliczne są przypadki kiedy coś się dzieje, typu udar czy inne powikłania. Nastaw siebie na inne myślenie, bardziej pozytywne, życie będzie lepsze wtedy, gwarantuje.

Rozwiązania
0
Hej, miałam nadzieję, że nie bede musiała tu pisać, ale niestety :) Od tygodnia włączyły mi sie typowe lęki, które byly uśpione przez prawie 4 miesiące i czuję sie bardzo rozczarowana. Przycupnę sobie w tym wątku na poprawę humoru, żeby wiedzieć, że nie jestem sama.

Aaduulciia1233

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Hej, miałam nadzieję, że nie bede musiała tu pisać, ale niestety :) Od tygodnia włączyły mi sie typowe lęki, które byly uśpione przez prawie 4 miesiące i czuję sie bardzo rozczarowana. Przycupnę sobie w tym wątku na poprawę humoru, żeby wiedzieć, że nie jestem sama.
Ja tez miałam spokój 4 miesiące aż w końcu mnie nerwica dopadła :(

reklama

Złotopolska

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Hej dziewczyny a na kiedy macie termin porodu?? Ciekawe ktora jest pierwsza w kolejce😊ja mam na 04.09.

Do góry