reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

Mój dzisiaj bardzo mało aktywny kilka mocnych kopniakow i tyle.
Troszkę się przestraszyłam godzinkę temu i musialalm dość mocno wstrząsnąć brzuchem i wkoncu się obudził.
Ale wysoki puls ok.90 mam i ciśnienie mi podskoczylo bo u mnie tedencja do 100/65 A teraz 120/80 się zdarza
U mnie dzisiaj taka cisza. Czuje ze plywa , girkę pod zebro czasem wetknie... ale znowu ta pogoda.. no i wczoraj i dzisiaj intensywny dzień. Za chwilę na urodziny idziemy do dziadka na 3 piętro będę musiała się wdrapac. A mój mąż buszuje na szopingu i pojechal po oczyszczacz powietrza dla małej. No szalony. Nie miałam nic do powiedzenia 🤦‍♀️
 
reklama
No dobra Dziewczynki, dołączam do flashmobu „pokaż brzuszek” 😅😅
Dziś już 38+5 💪
Jak widać, mam już dość nisko i tak od (!) 3 tygodni już, jednak nie rodzę jeszcze 😅
Jedna rzecz mi się nie bardzo podoba, a mianowicie rozstępy które się pojawiły natychmiast po obniżeniu brzucha. Nie wytrzymała moja skóra tego napięcia 😬
Chociaż smarowałam i smaruję codziennie, ale niestety rozstępy lubią się pojawiać akurat pod koniec ciąży.🤷‍♀️

@Martitta88, jesteś taka chudziutka na zdjęciach 🙂🥰 i widać, że brzuszek jeszcze wysoko, ale wiem, że niektóry dziewczyny rodzą z „wysokim” brzuszkiem, nie koniecznie musi on zejść 🙂 zależy od Dzidzi, jak się tam mieści 🙂
 

Załączniki

  • 1E7BEAF8-183E-4180-8055-831334565D4B.jpeg
    1E7BEAF8-183E-4180-8055-831334565D4B.jpeg
    210,5 KB · Wyświetleń: 143
  • D1073D18-A6C5-4D4E-B088-E69600DE8CC7.jpeg
    D1073D18-A6C5-4D4E-B088-E69600DE8CC7.jpeg
    172,1 KB · Wyświetleń: 143
No dobra Dziewczynki, dołączam do flashmobu „pokaż brzuszek” 😅😅
Dziś już 38+5 💪
Jak widać, mam już dość nisko i tak od (!) 3 tygodni już, jednak nie rodzę jeszcze 😅
Jedna rzecz mi się nie bardzo podoba, a mianowicie rozstępy które się pojawiły natychmiast po obniżeniu brzucha. Nie wytrzymała moja skóra tego napięcia 😬
Chociaż smarowałam i smaruję codziennie, ale niestety rozstępy lubią się pojawiać akurat pod koniec ciąży.🤷‍♀️

@Martitta88, jesteś taka chudziutka na zdjęciach 🙂🥰 i widać, że brzuszek jeszcze wysoko, ale wiem, że niektóry dziewczyny rodzą z „wysokim” brzuszkiem, nie koniecznie musi on zejść 🙂 zależy od Dzidzi, jak się tam mieści 🙂
No Ty juz jestes ewidentnie gotowa ☺ a rozstepami sie nie przejmuj, potraktuj je jako dobra pamiatke☺ poza tym wypomnisz je kiedys dziecku😛
 
No dobra Dziewczynki, dołączam do flashmobu „pokaż brzuszek” 😅😅
Dziś już 38+5 💪
Jak widać, mam już dość nisko i tak od (!) 3 tygodni już, jednak nie rodzę jeszcze 😅
Jedna rzecz mi się nie bardzo podoba, a mianowicie rozstępy które się pojawiły natychmiast po obniżeniu brzucha. Nie wytrzymała moja skóra tego napięcia 😬
Chociaż smarowałam i smaruję codziennie, ale niestety rozstępy lubią się pojawiać akurat pod koniec ciąży.🤷‍♀️

@Martitta88, jesteś taka chudziutka na zdjęciach 🙂🥰 i widać, że brzuszek jeszcze wysoko, ale wiem, że niektóry dziewczyny rodzą z „wysokim” brzuszkiem, nie koniecznie musi on zejść 🙂 zależy od Dzidzi, jak się tam mieści 🙂
Och, piękny brzuch :) ja urodziłam w 38t.+5 i zupełnie nie ogarnęłam aby zrobić ostatnie zdjęcie z brzuchem ;)

Rozstępy tez mi wyszły. Teraz widać jak sa rozległe, zarówno lewy jak i prawy bok. Pamiątka do końca życia. 💙
Dziewczyny ciekawa jestem która z was jeszcze zaskoczy porodem w czerwcu 😃

Pozdrawiamy z Kostkiem 20200627_224953.jpg
 
Och, piękny brzuch :) ja urodziłam w 38t.+5 i zupełnie nie ogarnęłam aby zrobić ostatnie zdjęcie z brzuchem ;)

Rozstępy tez mi wyszły. Teraz widać jak sa rozległe, zarówno lewy jak i prawy bok. Pamiątka do końca życia. 💙
Dziewczyny ciekawa jestem która z was jeszcze zaskoczy porodem w czerwcu 😃

Pozdrawiamy z Kostkiem Zobacz załącznik 1140572
Buziak dla Was młody boski. Co do kolejnej to błagam ja chce ja chce 🤣🤣 juz nie wyrabia
m , i przez pogodę i ciągły stan wkurzonia mam. Zmęczona jestem 😭😭
 
Och, piękny brzuch :) ja urodziłam w 38t.+5 i zupełnie nie ogarnęłam aby zrobić ostatnie zdjęcie z brzuchem ;)

Rozstępy tez mi wyszły. Teraz widać jak sa rozległe, zarówno lewy jak i prawy bok. Pamiątka do końca życia. 💙
Dziewczyny ciekawa jestem która z was jeszcze zaskoczy porodem w czerwcu 😃

Pozdrawiamy z Kostkiem Zobacz załącznik 1140572
Śliczny ❤️ jak sobie radzicie? :)

Już dużo dni nie zostało w czerwcu :D dzisiaj mi jedna babka na ulicy powiedziała że widać że już mi niewiele zostało do porodu. Oby to było proroctwo 😂
 
No Ty juz jestes ewidentnie gotowa ☺ a rozstepami sie nie przejmuj, potraktuj je jako dobra pamiatke☺ poza tym wypomnisz je kiedys dziecku😛
Dziewczyny, oglądałam taki życiowy filmik.
Co prawda pol roku roboty, ale efekt rewelka. Oby się żadnej z Was nie przydał.Chciałam się nim z Wamj podzielić, bo wiadomo, każda z nas chce wrócić do formy po prorodzie. Jedne wyglądają jakby nigdy nie rodziły, ale są też takie kobiety, które zmagają się potem z kompleksami, dyskomfortem.
 
reklama
Och, piękny brzuch :) ja urodziłam w 38t.+5 i zupełnie nie ogarnęłam aby zrobić ostatnie zdjęcie z brzuchem ;)

Rozstępy tez mi wyszły. Teraz widać jak sa rozległe, zarówno lewy jak i prawy bok. Pamiątka do końca życia. 💙
Dziewczyny ciekawa jestem która z was jeszcze zaskoczy porodem w czerwcu 😃

Pozdrawiamy z Kostkiem Zobacz załącznik 1140572
Cudowny jest. Dużo zdrówka dla Was. Całuski i gratulacje raz jeszcze!
 
Do góry