reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

hahaha też tak ogladałam. Tylko moja jak już była najedzona to po prostu szła spać. A ja odcinek za odcinkiem:)
ja natomiast z pierwszym to przeczytałam pół biblioteki ale przy drugim to w czasie przerwy musiałam pomagać starszemu w lekcjach. Teraz będę pomagać w lekcjach, karmić i na zmianę się bawić z średnim ale wiem, że czas mija i potem już nie będę im tak potrzebna. Widzę po siostrze, ona ma dwoje dzieci z mala różnica wieku i tylko pierwsze 2-3lata było dość ciężko a teraz wręcz się nudzi bo dzieci głównie się sobą zajmują jeśli chodzi o zabawę.
 
reklama
I co zrobiła ta Twoja koleżanka w związku ze złymi wynikami pappa? Robiła amnio punkcję?
Co mnie zaskoczyło - mimo rekomendacji lekarki prowadzącej do amniopunkcji, nie zrobiła tego. Nie dopytywałam ( może chodzi też o przekonania religijne itd). Natomiast na połówkowym podobno już wykluczyli możliwość wady czy też ją uspokoili. Tylko ja od 12 TC do 20 TC bym zeszła na zawał kilka razy :/
 
Wróciłam 🙂 głowa mnie boli chyba stres schodzi. Na Usg wszystko dobrze dzidzia na tym etapie nie ma żadnych wad genetycznych wyniki z krwi będą pod koniec tygodnia będą do mnie dzwonić. Sprzęt na najwyższym poziomie ale wymaltretowal mnie lekarz i przez brzuch i do pochwowo pięknie było wszystko widać nawet maleńkie paluszki. I uwaga na 90 % jest to....... Helenka ❤. Wiem nie nastawiam się. Choć sama widziałam wargi sromowe ale różnie to może być 🤭. Połówkowe mam 8.09 na 15:45
 
Ostatnia edycja:
Ale miałaś super. Dla mnie pierwsze 8 miesięcy to była naprawdę męka. Córka spała tylko w jadącym wózku. A jak nie spała to płakała. Nastawiam się psychicznie na powtórkę, ale nie miałabym nic przeciwko pozytywnemu zaskoczeniu :D
nie wiem dlaczego ale moje dzieci zawsze musiały być usypiane na rękach :/ trzecie to chyba położę do łóżeczka i od początku będzie tak spać....... Hehehe ciekawe jak mi to wyjdzie 😅
 
A powiedz mi, przynosił listonosz czy trzeba złożyć jakiś wniosek żeby na konto przelewali.
Patrzyłam na stronie zusu ale nic tam nie mogę znaleźć
W moim przypadku wszysyko do zusu podał pracodawca. Ja nie musiałam nic. Tylko pracodawcy donosiłam l4. Pieniezki dostawałam co miesiąc na konto 😊
 
Wróciłam 🙂 głowa mnie boli chyba stres schodzi. Na Usg wszystko dobrze dzidzia na tym etapie nie ma żadnych wad genetycznych wyniki z krwi będą pod koniec tygodnia będą do mnie dzwonić. Sprzęt na najwyższym poziomie ale wymaltretowal mnie lekarz i przez brzuch i do pochwowo pięknie było wszystko widać nawet maleńkie paluszki. I uwaga na 90 % jest to....... Helenka ❤️. Wiem nie nastawiam się. Choć sama widziałam wargi sromowe ale różnie to może być 🤭. Połówkowe mam 8.09 na 15:45
póki co to same dziewczynki :D ciekawe czy coś im wyrośnie do tego czasu :) gratuluje, że wszytko ok.
 
Wróciłam 🙂 głowa mnie boli chyba stres schodzi. Na Usg wszystko dobrze dzidzia na tym etapie nie ma żadnych wad genetycznych wyniki z krwi będą pod koniec tygodnia będą do mnie dzwonić. Sprzęt na najwyższym poziomie ale wymaltretowal mnie lekarz i przez brzuch i do pochwowo pięknie było wszystko widać nawet maleńkie paluszki. I uwaga na 90 % jest to....... Helenka ❤. Wiem nie nastawiam się. Choć sama widziałam wargi sromowe ale różnie to może być 🤭. Połówkowe mam 8.09 na 15:45
No to gratulacje ❤️❤️❤️ dobrze, że tak wymęczył, a nie zrobił byle jak 😊
 
Wróciłam 🙂 głowa mnie boli chyba stres schodzi. Na Usg wszystko dobrze dzidzia na tym etapie nie ma żadnych wad genetycznych wyniki z krwi będą pod koniec tygodnia będą do mnie dzwonić. Sprzęt na najwyższym poziomie ale wymaltretowal mnie lekarz i przez brzuch i do pochwowo pięknie było wszystko widać nawet maleńkie paluszki. I uwaga na 90 % jest to....... Helenka ❤. Wiem nie nastawiam się. Choć sama widziałam wargi sromowe ale różnie to może być 🤭. Połówkowe mam 8.09 na 15:45

I kolejna dziewczynka :-) :) gdzie te chłopy sie podziały?
 
Dziewczyny wytłumaczcie mi proszę jak to jest z tymi pensjami.
Ja wiem, że od 34 dnia płaci zus, ale to oni przelewają pracodawcy i on następnie mi.
Czy może prosto z zusu dostajemy przelew?
Kochana ja już 3 zwolnienie mam i czekam dalej na pieniądze z zusu więc .... Ale z tego co wiem to pierwszy miesiąc płaci pracodawca na pewno, a potem przejmuje zus aż do końca ciąży
 
reklama
Do góry