reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Gratulacje
emoji3059.png


U mnie też wszystko ok. Serduszko 154 uderzeń. Płci nie widać bo u mnie tluszczyk przeszkadza..ale coś tam udalo się zobaczyć
emoji16.png

Ponizej fotka z legendą - bo moi chłopcy nic nie widzieli
emoji2.png
Zobacz załącznik 1141622

Piękne, superprofesjonalnie opisane foto bobasa :D super!
Gratulacje [emoji3059]

U mnie też wszystko ok. Serduszko 154 uderzeń. Płci nie widać bo u mnie tluszczyk przeszkadza..ale coś tam udalo się zobaczyć [emoji16]
Ponizej fotka z legendą - bo moi chłopcy nic nie widzieli [emoji2]Zobacz załącznik 1141622

jakie ładne, superprofesjonalnie opisane zdjęcie! :D bobas super!
 
reklama
U mnie też już kupione. Mama mi nawet podklady poporodowe przywiezie takze prawie wszystko będzie juz w sierpniu gotowe, wiadomo pozniej jakies dodateczki, pakowanie torby do szpitala, rozkladanie lozeczka wozka itp. Sadze ze lepiej miec wczesniej niz pozniej bo roznie moze byc czy to szpital bo roznie bywa czy wlasnie nawrót korony którą tak straszą 😱😱😱 nie wyobrazam sobie rodzic bez narzeczonego chyba....

o kurczę, Wy to serio już przygotowane jesteście, a ja nie mam jeszcze nic...chyba czas się wziąć za risercz!
 
Dziewczyny, chciałam się z Wami przywitać i dołączyć do grudniowych mam☺️ Podczytywałam ten wątek od czasu do czasu, ale ponieważ moja ciąża przebiegała z perypetiami nie chciałam się odzywać. Mam za sobą krwiaki, plamienia do 14 tygodnia, leżenie, kiepskie wyniki pappa, potem test sanco z wynikiem prawidłowym i po ostatniej poniedziałkowej wizycie wreszcie jest ok, mogę odstawić leki😃 Czekamy na synka, trzeciego😉 mam już dwóch nastolatków - 14 i 16 lat
Witamy
 
Dziewczyny dziękuję za takie miłe przyjęcie 😃
Evildesiree bardzo się cieszę, że tu Cię spotykam😃 Ulga niesamowita, każdej z Was życzę samych dobrych wiadomości.
Ja od kilku dni już wyraźnie czuję maluszka, to też działa bardzo kojąco, w ogóle drugi trymestr dla mnie cudowny pod każdym względem, nie mam już mdłości, energia wróciła - chwilo trwaj😆
Zapomniałam poprzednio napisać - termin z om na 9 grudnia, z usg na 3
 
A mi kiepsko wyszła krzywa cukrowa aż boję się w piątek jechać do diabetologa 🙁
Nie jest najgorzej z cukrzycą trzeba pilnować godzin jedzenia i kłucia ale idzie się przyzwyczaić.Mi na przykład zdaża się zjeść drożdżówkę i lody i cukry ok insulinę mam tylko na noc bo cukier naczczo wyskakuje wysoki
 
reklama
Hej dziewczyneczki.
Ja dopiero po całym dniu odpoczywam. Po Pracy zakupy, sprzątanie, gotowanie na jutro i tak cały czas w biegu.
Dziś spotkałam się z koleżanką i mówię jej ze jestem w ciąży i że już końcówka 13 tyg a ona coooo? Nic nie widać 😁u Was serio już tak widać ciążę?
 
Do góry