reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to normalne? 38tc

Kosiaa

Początkująca w BB
Dołączył(a)
8 Listopad 2019
Postów
17
Drogie mamy! Wlssnie zaczyna mi się 38 tydzień ciąży. Ostatnio pojawiło mi się sporo nowych dolegliwości. Oprócz zwyklego towarzyszącego mi bólu kręgosłupa to w ciągu ostatnich dni momentami tak mnie bolało, ale nie byłam w stanie nawet przekręcić się ani wstać z łóżka. Byl to okropny, rwący ból od lędzwi aż po pośladki, przeważnie po jednej stronie. Dodatkowo od jakiś 3 może już 4 dni ledwo co chodzę. W zasadzie to chodzę już jak przysłowiowa kaczka, ponieważ odczuwam naprawdę mocny kłujący ból w pochwie. Wydaje mi się, że to pewnie dlatego, że maluch jest już nisko i naciska. Nie mogę również często podnieść się przez to z łóżka lub nawet podnieść nogi, żeby ubrać bieliznę bądź zwykłego buta. Dodatkowo od jakiś 2 dni robi mi się momentami mokro na bieliźnie. Nie jest to z pewnością śluz (on też się pojawia ale oprócz tego), ponieważ ma wodnistą konstystencje. Nie wydaje mi się również, żeby byl to mocz, jak dla mnie to nie ten zapach. Chodziłam po wszystkich okolicznych aptekach i chciałam kupić test/wkładki sprawdzające czy to wyciek płynu owodniowego, ale nigdzie ich nie mają. Dodatkowo gdy próbowałam ,,kochać się" z moim partnerem to przy każdej próbie wejścia mnie bolało. Wydaje mi się też, że mam infekcje pochwy, a ginekolog dopiero w poniedzialek. Dodatkowo moja Pani doktor uważam, że jest niekopetentna i nadal nie wykonała mi wszystkich badań. Jak myślicie co to może być? To normalne? Czy jechać na wszelki wypadek na sor do szpitala?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Drogie mamy! Wlssnie zaczyna mi się 38 tydzień ciąży. Ostatnio pojawiło mi się sporo nowych dolegliwości. Oprócz zwyklego towarzyszącego mi bólu kręgosłupa to w ciągu ostatnich dni momentami tak mnie bolało, ale nie byłam w stanie nawet przekręcić się ani wstać z łóżka. Byl to okropny, rwący ból od lędzwi aż po pośladki, przeważnie po jednej stronie. Dodatkowo od jakiś 3 może już 4 dni ledwo co chodzę. W zasadzie to chodzę już jak przysłowiowa kaczka, ponieważ odczuwam naprawdę mocny kłujący ból w pochwie. Wydaje mi się, że to pewnie dlatego, że maluch jest już nisko i naciska. Nie mogę również często podnieść się przez to z łóżka lub nawet podnieść nogi, żeby ubrać bieliznę bądź zwykłego buta. Dodatkowo od jakiś 2 dni robi mi się momentami mokro na bieliźnie. Nie jest to z pewnością śluz (on też się pojawia ale oprócz tego), ponieważ ma wodnistą konstystencje. Nie wydaje mi się również, żeby byl to mocz, jak dla mnie to nie ten zapach. Chodziłam po wszystkich okolicznych aptekach i chciałam kupić test/wkładki sprawdzające czy to wyciek płynu owodniowego, ale nigdzie ich nie mają. Dodatkowo gdy próbowałam ,,kochać się" z moim partnerem to przy każdej próbie wejścia mnie bolało. Wydaje mi się też, że mam infekcje pochwy, a ginekolog dopiero w poniedzialek. Dodatkowo moja Pani doktor uważam, że jest niekopetentna i nadal nie wykonała mi wszystkich badań. Jak myślicie co to może być? To normalne? Czy jechać na wszelki wypadek na sor do szpitala?
Domyślam się, że rodzisz w lipcu. Zapraszam Cię wiec do nas na forum lipcowe mamy. Jeżeli chodzi o te bóle o których piszesz to nie jesteś pierwsza ani pewnie ostatnia. Na lipcówkach często przewija się ten temat. Ja również przez to przechodziłam i to całkiem normalne. Jeżeli chodzi o te upławy to może to infekcja a jezeli nie jesteś pewna czy to nie sączące się wody to idz na ip chodź ja takie wodniste uplawy tez miała ciagle czułam.sie mokra a wyniki badań były ok. Teraz oczekuje na poród bo juz jestem dzień po terminie
 
Bóle są normalne. Mokro tez, ale lepiej sprawdzać czy wody się nie sączą. Zamawiałam wkładki przez internet. Infekcja nie jest mile widziana i niebezpieczną więc zanim pójdziesz do lekarza zrób badanie i posiew moczu, przynajmniej będziesz spokojna, a jeśli by coś wyszło to lekarz zareaguje szybko. Uzupełnij też badania których nie masz.(ja pewnie zrobiłabym to na własną rękę, albo powiedziała wprost, że ma wypisać skierowanie w poniedzialek.) Możesz urodzić w każdej chwili więc warto, a nawet powinni się je mieć.
 
Do góry