reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Nic podobnego w życiu nie słyszałam. U mnie w klinice i z tego co widzę u większości dziewczyn brak bety w 6-8 dpt oznacza brak ciazy i leki należy odstawić. Nie rozumiem po co faszerować się hormonami skoro nie ma ciazy?? Jeszcze w życiu nie słyszałam żeby ktoś miał bete 0 a w macicy zarodek 🙄🙄 czasami mam wrażenie ze kliniki maja podpisane umowy z dystrybutorami leków i dlatego każą pakować w siebie progesteron przez 2 tygodnie po transferze
Dzieki, moze mnie zle zrozumiala ze dzis beta ujemna a za kilka dni zaskoczy ale nie wydaje mi sie zeby tak bylo. Za jakąś godzinke bede juz wiedzieć jaka beta i na czym stoje. Wtedy odstawiam leki, szkoda mi organizmu, juz i tak czlowiek faszeruje w siebie zbyt duzo.
Dzieki za odp. Postanowilismy z mezem ze jesli kolejny transfer (juz 4 invitro) sie nie uda to zmieniamy klinike, chyba padnie na gyncentrum. Ma ktoras z was jakies doswiadczenia?
 
reklama
No właśnie nie wiem kochana.. Wizytę mam dopiero 8.07 i wtedy dopiero się czegoś dowiem.. Mam nadzieję że to nic groźnego się tam nie dzieje bo dopiero zrobiłam 3 zastrzyki tego menopuru .. 😘
no to lepiej się skonsultować jak pisze @fredka84 , bo to dopiero początek. A Ty idziesz rozumiem długim protokołem? U mnie po 3 dniach od rozpoczęcia stymulacji była wizyta (ale u mnie lekarz wiedział, że ja mam potencję ;) na dużą ilość).
 
Hej
Bylam dzisiaj na powtorzeniu bety w swoim labo (jednak bylo otwarte) i wiadomo wynik juz przesądzi co dalej, zdziwilo mnie jednak ze w klinice jak zapytalam czy po wyniku ujemnym mam odstawic leki od razu czy stopniowo to powoedziano mi, ze nic nie odstawiam do czasu usg (za 2 tyg.) Bo mimo braku bety moze byc ciaza.. wg mnie to sie wyklucza.. a moze nie mam racji?
Whaaaat 😱. Co oni Ci pierdzielą 😱. Robisz dwie bety dla pewności i wtedy albo bierzesz leki dalej jak beta pozytywna albo odstawiasz od razu. Strasznie mnie drażni dawanie takich głupich nadzieji i pakowanie tony leków na darmo 🤷🤷🤷.
Przepraszam że tak z grubej rury, ale się zdenerwowałam. Czy oni nie zdają sobie sprawy z tego co Ty przeżywasz 🤷🤷🤷
 
no to lepiej się skonsultować jak pisze @fredka84 , bo to dopiero początek. A Ty idziesz rozumiem długim protokołem? U mnie po 3 dniach od rozpoczęcia stymulacji była wizyta (ale u mnie lekarz wiedział, że ja mam potencję ;) na dużą ilość).

Taak zgadza się, mam długi protokół... Spróbuję się z nimi skontaktować ale dzisiaj sobota i szczerze wątpię czy ktoś tam jest wogóle... Spróbuje.. Dziękuję 😘
 
Whaaaat 😱. Co oni Ci pierdzielą 😱. Robisz dwie bety dla pewności i wtedy albo bierzesz leki dalej jak beta pozytywna albo odstawiasz od razu. Strasznie mnie drażni dawanie takich głupich nadzieji i pakowanie tony leków na darmo 🤷🤷🤷.
Przepraszam że tak z grubej rury, ale się zdenerwowałam. Czy oni nie zdają sobie sprawy z tego co Ty przeżywasz 🤷🤷🤷
Dla mnie tez nielogiczne, o ile mam do tego naprawde zdrowe podejscie i sie nie zalamuje itd. Tak inne kobiety naprawde moga miec niepotrzebna nadzieje i potem załamke:(
Zmieniamy klinike wlasnie po 6 latach
 
Chciałabym 60. Mam 164 cm wzrostu wiec byłoby idealnie. W najgorszym momencie czyli przed pierwszym transferem ważyłam 73 i według BMI to już nadwaga
Ja mam 165cm i ważę 60-61, zależy czy głodna czy nażarta😜. Myślę że taka waga jest ok, ani za dużo, ani za mało. Ja osobiście lubię jak kobitka ma troszkę pupy i cycuszka, a nie taki wieszak
 
reklama
Do góry