reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Hej dziewczyny ja wciąż czekam do 11 lipca wtedy powinnam dostac okres i będę robić test. Nie odczuwam żadnych objawów. Jedynie dwa dni temu wyszła mi opryszczka, myślicie ze może to być jeden z objawów czy raczej tego ze sobą nie łączyć?
 
reklama
Hej dziewczyny ja wciąż czekam do 11 lipca wtedy powinnam dostac okres i będę robić test. Nie odczuwam żadnych objawów. Jedynie dwa dni temu wyszła mi opryszczka, myślicie ze może to być jeden z objawów czy raczej tego ze sobą nie łączyć?
słyszałam, że na początku ciąży może wyjść :) tak samo jak wszelkie infekcje. Trzymam mocno kciuki za testowanie ;) w moją rocznicę ślubu ;)
 
Hej dziewczyny ja wciąż czekam do 11 lipca wtedy powinnam dostac okres i będę robić test. Nie odczuwam żadnych objawów. Jedynie dwa dni temu wyszła mi opryszczka, myślicie ze może to być jeden z objawów czy raczej tego ze sobą nie łączyć?
Możliwe, że powiązane
 
No na własne też nie wiem dorobić czy na te betę iść i kiedy do lekarza ☹ dziś 4+4 wiem wczesnie na lakarza ale sprawdzic czy wszystko na swoim miejscu..
Kobitki dopada mnie senność w ciągu dnia🙈
Jest 12 a ja ledwo oczy trzymam otwarte A tu papiery w pracy czekają..
Co z tą kawka w ciąży? Najczęściej pije czarna parzonabo ona stawia na nogi... ale już sama nie wiem ile moge☹
 
Powiem szczerze ze ja tez i jak skończę ten to kupię normalny i nie będę się rozdrabniac ginekolog powiedział żeby brać obojętnie który byle by go brać.
Tez wczesniej nie zwracalam uwagi dopoki mi homocysteina wysoka nie wyszla i zaleceniem bylo zbic wlasnie kwasem foliowym, ten zwykly nie pomagal wrecz podnosil sie wynik po nim, natomiast ten mi przypasowal dlatego go caly czas biore 😁 ktoras z was miala problem z homocysteiną lub ma mutację genu PAI 1? A moze ktos bierze zastrzyki z heparyny?
 
reklama
Do góry