reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy owulacyjne

Justi1234

Fanka BB :)
Dołączył(a)
28 Czerwiec 2020
Postów
734
Hej dziewczyny mam pytanie odnośnie interpretacji testów owulacyjnych 😊 od tego cyklu zaczęłam je robić i wklejać do zeszytu aby mieć porównanie. Wiem, że pozytywny wynik jest kiedy obie linie są jednakowe lub ta przy białym polu jest ciemniejsza. 🙂 Ale czy teraz z dnia na dzień ta linia powinna ciemnieć czy nie ma reguły?🤔🙂
 

Załączniki

  • IMG_20200709_205423.jpg
    IMG_20200709_205423.jpg
    1,6 MB · Wyświetleń: 1 873
reklama
Hej dziewczyny mam pytanie odnośnie interpretacji testów owulacyjnych [emoji4] od tego cyklu zaczęłam je robić i wklejać do zeszytu aby mieć porównanie. Wiem, że pozytywny wynik jest kiedy obie linie są jednakowe lub ta przy białym polu jest ciemniejsza. [emoji846] Ale czy teraz z dnia na dzień ta linia powinna ciemnieć czy nie ma reguły?[emoji848][emoji846]
Nie ma reguły.
 
Nie ma reguły. Ja jechałam na paskach kilka miesięcy, raz owulację pokazywały, a raz nie. radziłam się dziewczyn tutaj na forum i usłyszałam, że to, że są dwie kreski nie musi oznaczac że ta owulacja faktycznie wystąpiła. I odwrotnie, brak kresek o niczym nie świadczy. Reasumując bawiłam się w to kilka miesięcy, rezultat zerowy, plus jest taki że mniej więcej wiem w który dc celować
 
Hej dziewczyny mam pytanie odnośnie interpretacji testów owulacyjnych 😊 od tego cyklu zaczęłam je robić i wklejać do zeszytu aby mieć porównanie. Wiem, że pozytywny wynik jest kiedy obie linie są jednakowe lub ta przy białym polu jest ciemniejsza. 🙂 Ale czy teraz z dnia na dzień ta linia powinna ciemnieć czy nie ma reguły?🤔🙂
Negatywy
Nie ma reguły. Ja jechałam na paskach kilka miesięcy, raz owulację pokazywały, a raz nie. radziłam się dziewczyn tutaj na forum i usłyszałam, że to, że są dwie kreski nie musi oznaczac że ta owulacja faktycznie wystąpiła. I odwrotnie, brak kresek o niczym nie świadczy. Reasumując bawiłam się w to kilka miesięcy, rezultat zerowy, plus jest taki że mniej więcej wiem w który dc celować
To prawda. Robiłam testy wyszły dwie soczyste kreski, a na monitoringu - brak owulacji
 
Dziś myślę, że test wyszedł pozytywny 🙂 🤩 teraz kiedy powinna wystąpić owulacja? i jak mogę sprawdzić czy ona była czy nie? 😻😙
 

Załączniki

  • test.jpg
    test.jpg
    225,9 KB · Wyświetleń: 304
reklama
Jeśli mogę dodać coś od siebie to warto robić testy o określonej, tej samej porze, przynajmniej tak wszędzie piszą plus na 2h zero albo niewiele płynów żeby nie zafałszowac wyniku
 
Do góry