reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Jutro druga beta, a USG dopiero 29.07 martwię się że tak późno, toż to jeszcze ponad dwa tygodnie muszę zaczekać, nie wiem czemu, mogliby chyba przecież sprawdzić czy pęcherzyk jest albo czy mi drugi w jajowodzie nie został, no ale cóż muszę czekać. Puki co nie wariuje na punkcie drugiej bety, ale wiem że jutro jak oddam krew i będę czekać na telefon, który będzie popołudniu, to może lepiej dla mojego dobra byłoby mnie w jakiś kaftan wsadzili, bo pewnie powtórka z piątku będzie.
W zasadzie jak leżę to w ogóle mnie podbrzusze nie boli, tylko kiedy coś robię. To jeszcze bardziej motywuje mnie do leniuchowania. Z jajnikami mam trochę spokojniej, ale zdarzyło mi się kilka razy przy wstawaniu niemalże na kolana paść, bo poczułam taki nagły ból. Kilka razy zdarzyły mi się zawroty głowy, i chociaż sporo pije czuję się mocno odwodniona, wysuszona. W sumie jeszcze sporo mogłabym wymieniać, pobolewanie w krzyżu, zmiana zapachu potu, chociaż zapach w tym sensie to pojęcie względne, i przynajmniej raz dziennie mam ataki glodu, ratowałam się pestkami dyni ale chwilowo mi się skończyły.
Bardzo podobne mamy objawy 😉 ja chyba w krzyżu nie mam żadnych bóli. mi przeszkadza mój zapach potu. Dziwne 🤷🏻‍♀️ tak samo mam sucho w ustach choć piję tak dużo wody. Myślałam czy to po prostu nie od leków. Też mam jeden jajowód i się boję, ale wierzę, że jest wszystko ok ❤️ musimy jakoś przetrwać ten czas choć trudny dla nas. Trzymam kciuki za jutro ✊🏻
 
@bazylia128 pewnie drinkuje z szefem 😜
Kurde ja dziś też do swojego dzwoniłam, zaległości mam 😜 myślę kuwa wczoraj w pocie czoła grafiki robiłam do 12 w nocy a on nie odpisuje, nic chory albo na mnie wk....ny. Dzwonię i uf internet mu nie działa, udałam och jaka szkoda i dziś mam wolne😜😜😜
Kuwa jak zwykle opóźniona.

Co ja tu za farmazony pisze ;) Jeszcze zyje dniem wczorajszym ;) w Tym tygodniu w czwartek, jestem 3 dzień na progu i heparynie ;)
Już właśnie liczyłam że coś nie tak , jaki przyszły tydzień 😅 jak się czujesz przed transferem?
 
Bardzo podobne mamy objawy 😉 ja chyba w krzyżu nie mam żadnych bóli. mi przeszkadza mój zapach potu. Dziwne 🤷🏻‍♀️ tak samo mam sucho w ustach choć piję tak dużo wody. Myślałam czy to po prostu nie od leków. Też mam jeden jajowód i się boję, ale wierzę, że jest wszystko ok ❤ musimy jakoś przetrwać ten czas choć trudny dla nas. Trzymam kciuki za jutro ✊🏻
Mam teorie że moje wysuszenie, łącznie z ustami i nawet oczami, szczególnie wieczorem, może byc spowodowane podwyższonym cukrem, bo ponoć prednisolon podbija cukier.
Kiedy masz wizyte?
 
Caly dzień siedziałam u szefa w gabinecie a ten drinowal i mi wymyslal i napiep….lal na wyniki wyborow 👍 Jutro go pewnie nie będzie - naszczescie ;) Po pracy zrobiłam obiad i stwierdziłam ze pojade do rodzicow - i jade a za mna jedzie jakies busisko i trabi !!!! to wkurzona mu zjechałam a jak mnie wyprzedzal to oczywiście się nie powstrzymałam i mu pokazałam fucka !!!!! ja patrze a to mój tata 😂😂😂👍👍👍👍 bo sobie busika kupil - zajechałam wyszłam z samochodu i mi tez pokazal fucka !!!!! 🤪🤪🤪🤪 no rodzina wariatow !!!! Pozniej się przejechałam - pierwszy raz jechałam busem - zajefajnie ;)
Jak mój tata mogę zlamal razem z moim bratem pracowaliśmy za niego .Jest kierowcą i jeździ po Polsce z towarem dużym mercedesem sprinterem. My z bratem się zmienialisny w trasie A ja nigdy nie miałam problemów z jeżdżeniem takimi autami A każdy jak mnie widział to takie galy robił bo ja taka malutka za ta wielka kierownica.
Słyszałam że teraz nawet prawko się robi tylko na automat jest możliwość no świąt oszalal
 
Kurde ja dziś też do swojego dzwoniłam, zaległości mam 😜 myślę kuwa wczoraj w pocie czoła grafiki robiłam do 12 w nocy a on nie odpisuje, nic chory albo na mnie wk....ny. Dzwonię i uf internet mu nie działa, udałam och jaka szkoda i dziś mam wolne😜😜😜
Kuwa jak zwykle opóźniona.


Już właśnie liczyłam że coś nie tak , jaki przyszły tydzień 😅 jak się czujesz przed transferem?
kuwa, kuwa, kuwa 😂 😂 😂 kuwa nie wiem jak się czuje ;) normaqlnie - po encortonie chce mi się ciagle jesc i oszukuje organizm jakimiś kalafiorami chociaz dzisiaj zpozarlam ciasteczke zrobione przez MŁA sama ;) po progesteronie strasznie mi się chce spac - ciagle - mogla by zasnąć na stojąco - ale wiesz ze ja się tak będę tlukla dopóki nie padne ;) a psychicznie to staram się panować nad sobą ;)
 
@s.ols3404 co tam u Ciebie? Jak się czujesz? My w miarę na podobnym etapie jesteśmy, no troszkę mnie wyprzedzasz. Ja przez 70% dnia odczuwam podbrzusze, i trochę mnie to zastanawia bo niby pobolewanie we wczesnej ciąży jest normalne, ale żeby tak prawie cały czas.
Możesz brac nospe jakby co i warto sprawdzić poziom progesteronu bo może to skurcze:-)
 
reklama
Do góry