reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Hej. Ja testowalam dzisiaj o 18 godzinie i wyszedł cień cienia. To dopiero 19dc, więc jakoś nie bardzo chce mi się wierzyć, tym bardziej że test robiony o tej porze. Piersi mi trochę mrowieja, czuje takie delikatne drętwienie....Ale to też może być zwiastun okresu, więc pozostaje cierpliwie czekać. Cykle mam krótkie, ostatni trwał 24 dni.
To faktycznie krótki. Poczekaj do planowanej @ i wtedy sprawdź. Trzymam kciuki.
Ja dopiero czekam na @ co prawda spóźnia mi się 2 dzień Ale betę robiłam i jest negatywna. Więc będziemy się starać aby termin wypadł na kwiecień
 
reklama
Pewnie do terminu miesiączki nie wytrzymam, ale postaram się poczekać do soboty lub niedzieli. Chce szybko wiedzieć bo odstawiłam leki na alergię, ale już mi tak doskwiera ból i swędzenie oczu, że jestem o krok od sięgnięcia po leki.
W ciąży nie powinno się ich brać.
 
Masz zdjęcie testu? Moze jutro z rana zrób jeszcze jeden, jak dzisiaj jest cien ciena z popołudniowego, to jutro z pierwszego powinno tez coś wyjść. Wiesz kiedy miałaś owu?
Hej. Ja testowalam dzisiaj o 18 godzinie i wyszedł cień cienia. To dopiero 19dc, więc jakoś nie bardzo chce mi się wierzyć, tym bardziej że test robiony o tej porze. Piersi mi trochę mrowieja, czuje takie delikatne drętwienie....Ale to też może być zwiastun okresu, więc pozostaje cierpliwie czekać. Cykle mam krótkie, ostatni trwał 24 dni.
 
Wyrzuciłam test. Przypuszczam, że owulacji była 11/12 dc. Wszystkie objawy (ból podbrzusza, kłucie jajników, ból w krzyżu, śluz z nitkami krwi, no i otwarta szyjka). Nigdy nie stosowalam antykoncepcji, tylko obserwowałam swoje ciało i po 9 latach małżeństwa już trochę swój organizm znam [emoji4]
 
To dzisiaj byłby ok 7dpo to tak trochę szybko na to żeby test wyszedł pozytywny z wieczornego moczu. Dasz rade wytrzymać pare dni jeszcze?

Wyrzuciłam test. Przypuszczam, że owulacji była 11/12 dc. Wszystkie objawy (ból podbrzusza, kłucie jajników, ból w krzyżu, śluz z nitkami krwi, no i otwarta szyjka). Nigdy nie stosowalam antykoncepcji, tylko obserwowałam swoje ciało i po 9 latach małżeństwa już trochę swój organizm znam [emoji4]
 
Założyłaś wątek tydzień przed owulacją??? Serio????
Witam wszystkie przyszłe mamusie na kwiecień 2021 [emoji16]
Temat trochę za wcześnie bo kwietnioweczki są jeszcze przed testowaniem , ale może znajda się tu jakieś mamusie które liczą na ten cykl i są w trakcie starań czy też testowania [emoji16] u mnie według kalkulatora owu za tydzień [emoji16]
Życzę powodzenia każdej i zapraszam [emoji28]
 
Dlatego nie wierzę w wynik tego testu. Pewnie, że wytrzymam. Mam już dwoje dzieci, więc nie mam "parcia" na kolejną ciążę, ale będziemy z mężem bardzo szczęśliwi jeśli się uda w 1cs.
Odezwę się za kilka dni jeśli wyjdą II kreski na teście.
Na chwilę obecną uciekam bo nie chce zaśmiecać wątku.
 
Dlatego nie wierzę w wynik tego testu. Pewnie, że wytrzymam. Mam już dwoje dzieci, więc nie mam "parcia" na kolejną ciążę, ale będziemy z mężem bardzo szczęśliwi jeśli się uda w 1cs.
Odezwę się za kilka dni jeśli wyjdą II kreski na teście.
Na chwilę obecną uciekam bo nie chce zaśmiecać wątku.
Wygrzebalam test z kosza [emoji1]
20200409_154846.jpeg
 
reklama
No niby coś tam jest, ale nie chce mi się wierzyć żeby 7 dni po owulacji i do tego późnym popołudniem wyszła kreska świadczącą o ciąży. Może po prostu wadliwy test, chociaż czuje się inaczej, ale wiadomo jak się chce byc w ciazy to się doszukuję objawów.
Postaram się poczekać do niedzieli, a jak nie wytrzymam to chociaż do soboty rano.
W marcu miałam ciążę biochemiczna, dlatego też podchodzę ostrożnie do tematu. Igraszki były 8,9,10 dc więc szansa jest duża [emoji7]
 
Do góry