reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

U mnie czasami przelewanie nic nie czuję. Nie spieszy mi sie, bo mloda mnie tak skopala, ze masakra.
U mnie jeszcze chyba o wieleee za wczensie, ale przelewa mi się bardzo.
W środę miałam krzywą i nie wiem czy to ma jakiś związek, ale obudziłam się W nocy o 1 i tak mnie ściskał żołądek że musiałam zjeść wafla ryżowego bo nie mogłam zasnac, A przelewnie w brzuchu obudziło mego męża 😅🤣 myślałam, że że śmiechu padne.
 
reklama
Dzień dobry dziewczyny. Wczoraj po wizycie napięcie zeszło i tak mnie głowa rozbolała że musiałam się położyć. Z dziedziną wszystko ok rośnie już ma 8,5 cm, tylko dalej plamię mam brać leki i dalej leżeć. Nie dowiedziałam się jaka płeć więc muszę czekać do następnego usg czyli połówkowego 🙁.
A ktory to tydz?
 
reklama
Do góry