reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Musicie zrobić kariotypy i on AZF CFTR. Obowiązkowo chromatyna plemnikowa jak ona wyjdzie złe to nie ma co się starać o naturalne próby bo będą poronienia. Zachodzisz w ciąże ale Być może jest coś w macicy i dlatego tracisz - zrób histero. Twoje AMH jest w normie ale szału nie ma. Jeżeli będziecie się tak bujać a chromatyna wyjdzie kiepska. To scenariusz może wyglądać tak 35 lat AMH 1,5 trudności z pobraniem dużej ilosci komórek a przy czynniku męskim trzeba mieć duzo komórek bo często nie dochodzą do 5 doby. Jeżeli to genetyka czy chromatyna to ilość plemników się zwiększy ale ich jakość się nie poprawi. Możesz mieć tez nie fart ale trzecia poroniona ciąża wrzuca was w poronienia nawykowe....
Poczekaj pół roku na kolejna ciąże i do dobrej kliniki niepłodności.
Nieraz jak czytał Twoje posty, to się czuje z moja wiedza taka malutka 🤷🏻‍♀️, nawet i ja z tego czegoś się dowiedziałam, już zapisałam o co pytać doktorka 😘
 
Moja kuzynka dwa razy podchodzila do transferu i za każdym razem ziarenko się przyjęło. Ma parkę.
Wspaniałe wieści. My jeszcze mamy 3 zarodki. Umowa jest taka że po każde wracamy. Skoro Pan Bóg pobłogosławił...❤️ To nawet nie ma innej opcji. Ale by było gdyby tak każdy się przyjął 🤣
 
Wspaniałe wieści. My jeszcze mamy 3 zarodki. Umowa jest taka że po każde wracamy. Skoro Pan Bóg pobłogosławił...❤ To nawet nie ma innej opcji. Ale by było gdyby tak każdy się przyjął 🤣
Ona ma jeszcze dwa. Narazie mówiła, że starczy. Z tego co mówiła to w każdej ciąży prawie cały czas wymiotowala...😖
 
Jaka klinika tak pracuje? W invictie w soboty wszystko odbywa się normalnie. Laboratorium też jest czynne.
Nie wiem, moja nie. Ja obie punkcje mialam w niedzielę. Tak wypadała stymulacja więc nikt nie kombinował, bo pracują w weekendy i w swięta jak trzeba. Za to się im płaci.
 
reklama
Do góry