reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Teraz już na spokojnie, bo wszystko będzie dobrze! 😁😁😁😊🤗
Ja byłam na pierwszym usg dzisiaj i jestem w 4 tc, jest pęcherzyk i według gin zarysowuje się pęcherzyk żółciowy albo nawet zarodek, ale jest tak malutki jeszcze, że ciężko powiedzieć Co to 🙈😊🤗😍 za 2 tygodnie mam następną wizytę i mam nadzieję, że zobaczę już serduszko ❤❤❤😍😊

Hej według apki też jestem w 4 tyg i 2 dniu ciąży u gin jeszcze nie byłam ale wybiorę się dość późno by już wszystko widzieć, termin porodu mi pokazuje na 5-7.04. Pozdrawiam
 
reklama
Hej nie odzywałem się długo bo byłam na wyjeździe i nie miałam Internetu . Byłam w sobotę u lekarza u którego już zostaje , dzidzia urosła do 1,3 cm i serduszko bilo już 146 razy na minutę . Lekarz powiedział że narazie w ygalda wsyztsko dobrze Ale muszę odtawiac lek i trochę się boję powiedział żebym przyszła za 3 tygodnie że względu na ten lek żeby zobaczyć czy wszytsko .
Ale się cieszę !!!! Mały fajter ! 😍😍😍

Ja wracam z pobrania krwi oby to już naprawdę ostatnie ...
 
Czesc dziewczyny troche podczytywalam forum i postanowilam do was dolaczyc. Postanowilismy z partnerem starac sie o dziecko poki co mamy pierwszy cykl staran za soba niestety nie udany. Czy ktorej z was pomogly testy owulacyjne?
 
Dziewczyny czy te testy też mają kreskę fabryczną? Jestem 10-11dpo i no ja tu widzę choc na zdj trochę gorzej się dopatrzeć ale idzie... Zobacz załącznik 1154809
Ja robilam te testy to owulacyjne nie ? I jak nie mialam owu to nie było nic jak byla owu to rzeczywiście testy byly co dzień mocniejsze . Chyba ze to ciążowy robisz to nie wiem czy nie za wcześnie to musiały by się tu bardziej doświadczone laseczki wypowiedzieć.
 
reklama
Pytanko...
Czy Wy tez ok 10dc czułyście takie uciążliwe uczucie/ból w pachwinie? Raz z jednej, raz z drugiej.. No momentami to chodzić mam trudność... Jest to mega dziwny, nieprzyjemny ból i dodatkowo ból w dole pleców. Planowo do @ jeszcze jakieś 10dni bo owu była w 11dc
 
Do góry