reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

reklama
Ja teraz na urlopie i cały czas poza domem i dupsko moczę w basenie a i młoda ma frajdę, dupfaston mam do niedzieli więc będę brała i zwykle po odstawieniu dwa dni i@ będzie to 32dc czyli ok. Objawów nie miałam więc też się nie nakręciłam za bardzo, ale wiadomo zawsze jest nadzieja.
Mam @. Kupiłam niepokalanka, może pomoze 🙂
 
Justi ja już jestem na takim etapie że liczę na los ,dar od Boga, łud szczęścia nie wiem co jeszcze,u mnie to już długo trwa i już jakoś łatwiej mi się godzić z porażką, fakt że bardzo bym chciała by się w końcu udało,no ale skoro nie wychodzi to może nie jest mi dane już kuźwa sama nie wiem
 
Justi ja już jestem na takim etapie że liczę na los ,dar od Boga, łud szczęścia nie wiem co jeszcze,u mnie to już długo trwa i już jakoś łatwiej mi się godzić z porażką, fakt że bardzo bym chciała by się w końcu udało,no ale skoro nie wychodzi to może nie jest mi dane już kuźwa sama nie wiem
U mnie był dopiero 2 cykl..
 
reklama
Hej dziewczyny coś ucichło tutaj,ale pewnie piękna pogoda u was i wypoczywacie i szkoda czasu na forum ;):p u mnie też teraz w końcu jest lato . Życzę wam dziś wspaniałej niedzieli.
 
Do góry