reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Otyłość w ciąży

asia333podlasie

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Hej dziewczyny coś ucichło tutaj,ale pewnie piękna pogoda u was i wypoczywacie i szkoda czasu na forum ;):p u mnie też teraz w końcu jest lato . Życzę wam dziś wspaniałej niedzieli.
Hej ja w domu wczoraj byłam na wsi u rodziców teraz jeszcze wszyscy śpią a ja kawkę kończę i myślę co tu na śniadanko zjeść 😀 długo już starasz się o dzidziusia? Przepraszam że pytam wiem że pisałaś ale głową już nie ta i napisz w jakim wieku masz już dziecko 😘 Tobie również słonecznej niedzieli życzę jakie plany na dziś?

reklama

bigmom

Rozwiązania
0
Hej ja w domu wczoraj byłam na wsi u rodziców teraz jeszcze wszyscy śpią a ja kawkę kończę i myślę co tu na śniadanko zjeść 😀 długo już starasz się o dzidziusia? Przepraszam że pytam wiem że pisałaś ale głową już nie ta i napisz w jakim wieku masz już dziecko 😘 Tobie również słonecznej niedzieli życzę jakie plany na dziś?
Asiu dlugo około 3 lat ,ale nie cały czas bo było tak że z parę miesięcy nie pilnowałam nic . Dziś 30 dc i temp 36,4 @ brak i mocno mnie kłuje jajnik po prawej stronie tak jak na owu ostatnio też mnie kuło w 13dc ,dziwne może podwujna owu a może @ za rogiem

asia333podlasie

Rozwiązania
0
Asiu dlugo około 3 lat ,ale nie cały czas bo było tak że z parę miesięcy nie pilnowałam nic . Dziś 30 dc i temp 36,4 @ brak i mocno mnie kłuje jajnik po prawej stronie tak jak na owu ostatnio też mnie kuło w 13dc ,dziwne może podwujna owu a może @ za rogiem
To faktycznie sporo już się starasz. U mnie zawsze szybko wychodziło ze starań max 2 cykle. A masz już dzieci? Z tymi jajnikami to dziwnie jest bo ja już będąc w ciąży to też mi kuły a już przy kichnięciu czy kaszlu to aż musiałam w pół zgięta być . Masz jakąś diagnozę czemu tak długo nie wychodzi?

bigmom

Rozwiązania
0
Dzień dobry,
Asiu nie wiem te podstawowe badania mam zrobione i wyniki w normie, może i naprawdę u mnie ta waga dużo hamuje, cholera wie, ale niedługo już wracam do pracy to trzeba się będzie wziąść za siebie, bo teraz na wolnym to za dużo sobie pozwalam. Jajnik dzisiaj nadal kłuje ale troszkę mniej, on tak pulsacyjnie boli, dziecko jedno już mam i dodam że bez problemu było zero starań jeden sex bez zabezpieczenia i bach ciąża.

Justi1234

Rozwiązania
0
Dzień dobry,
Asiu nie wiem te podstawowe badania mam zrobione i wyniki w normie, może i naprawdę u mnie ta waga dużo hamuje, cholera wie, ale niedługo już wracam do pracy to trzeba się będzie wziąść za siebie, bo teraz na wolnym to za dużo sobie pozwalam. Jajnik dzisiaj nadal kłuje ale troszkę mniej, on tak pulsacyjnie boli, dziecko jedno już mam i dodam że bez problemu było zero starań jeden sex bez zabezpieczenia i bach ciąża.
Hej 🥰 nie pisałam bo byłam w górach i jak dostałaś okres? Testowałas?☺

bigmom

Rozwiązania
0
Hej dzwiewczyny, mam mętlik w głowie byłam dzisiaj u gina no i na usg lekarz zapytał a Pani nie jest czasem w ciąży?? Bo jest pęcherzyk odpowiadajacy 4w5d ,test robiłam w środę chyba i był negatywny ,mam skierowanie na betę , no i na dwoje babka wróżyła ,albo to pęcherzyk ciążowy albo może to być krew przed @ ,cholera miałam się nie nastawiać a jednak

asia333podlasie

Rozwiązania
0
Hej dzwiewczyny, mam mętlik w głowie byłam dzisiaj u gina no i na usg lekarz zapytał a Pani nie jest czasem w ciąży?? Bo jest pęcherzyk odpowiadajacy 4w5d ,test robiłam w środę chyba i był negatywny ,mam skierowanie na betę , no i na dwoje babka wróżyła ,albo to pęcherzyk ciążowy albo może to być krew przed @ ,cholera miałam się nie nastawiać a jednak
To leć teraz po test na co czekasz? Tylko z czułością 10

reklama
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
Z Otyłość w ciąży Potrzebuję porady 13
Zakochana_kala Otyłość. Potrzebuję porady 34
S 10tc. Pierwsza ciąża. Otyłość. Dużo pytań, mało odpowiedzi. Potrzebuję porady 20
Colorado1989 Grupa wsparcia wagi ciężkiej Ciąża, poród, połóg 4242
A Czy ten test jest pozytywny? Czy ja jestem w ciąży ? Przyszłe mamy 4
P Migdały w ciąży Potrzebuję porady 14
Duomami Waga bliźniąt w ciąży Mamusie bliźniat, trojaczków i... 0
Przemek1221 czy jest w ciąży? Potrzebuję porady 45
D Przyrost wagi w ciąży Ciąża, poród, połóg 17
Serwer 12 Ratunku! Czy to ktoś tak miał i był w ciąży? Ciąża, poród, połóg 9
D Zgaga w ciąży Ciąża, poród, połóg 6
N Planowanie ciąży. Staramy się 14
T Cytologia w ciąży Potrzebuję porady 4
J Bóle nóg na początku ciąży Potrzebuję porady 1
A Inny wiek ciąży a brak ciąży Potrzebuję porady 16
Szyszka kata Krwiak w ciąży Ciąża, poród, połóg 33
A Krwiak w bardzo wczesnej ciąży Potrzebuję porady 23
I Krwiak w bardzo wczesnej ciąży. Potrzebuję porady 20
Tulcia W którym tygodniu informowałyście w pracy o ciąży? Potrzebuję porady 14
K Czy przy drugiej ciąży piersi zwiększają swój rozmiar? Ciąża, poród, połóg 10
M Bolerioza w ciąży Przyszłe mamy 1
P Piersi w ciąży Ciąża, poród, połóg 20
Kala2501 Niskie ciśnienie w ciąży Potrzebuję porady 9
M Plamienia we wczesnej ciąży Ciąża, poród, połóg 22
Martka2468 Skrócone kości długie u dziwcka na usg w 32 tygodniu ciąży. Potrzebuję porady 23
Kala2501 Śluz w ciąży Potrzebuję porady 4
Marlena1984 Lekarz i pierwsza wizyta w ciąży Potrzebuję porady 1
s.magdalena339 Zbliżający się poród Ciąża, poród, połóg 3
J 19 lat a ciąża Potrzebuję porady 57
Marvelka89 Hormony tarczycy w ciąży Ciąża po poronieniu 13
Elencza Cykle po ciąży biochemicznej Potrzebuję porady 10
A Czy mogę byc w ciąży? Ciąża, poród, połóg 5
E nastolatkowie w ciąży Mamy nastolatków 2
M Biegunka w pierwszych tygodniach ciąży Potrzebuję porady 107
C Poronienia na początku ciąży Poronienia 3
anetalaziuk Toksoplazmoza w ciąży Potrzebuję porady 0
Wiodą24 Czy to początki ciąży czy sobie wymyślam ? ;) Potrzebuję porady 6
V Samotność w ciąży Ciąża, poród, połóg 6
Aniunia1990 Pozytywny wynik testu a brak ciąży Potrzebuję porady 11
K Czy to normalne? 38tc Ciąża, poród, połóg 5
J Codziennie biegunka w ciąży Potrzebuję porady 5
M Miesiaczka w czasie ciąży? Potrzebuję porady 2
Lusia125 Wysokość chorobowego i macierzyńskiego będąc z drugim dzieckiem w ciąży Dzieci rok po roku 3
A Czy mogę być w ciąży. Potrzebuję porady 23
J Czy doszło do utraty ciąży? Potrzebuję porady 10
V Ból jajników i miednicy w 4 tyg ciąży Ciąża, poród, połóg 32
M Stosunek przerywany a planowanie ciąży Potrzebuję porady 34
P Infekcja układu moczowego w ciąży Potrzebuję porady 19
L Śluz z krwią pod koniec ciąży Ciąża, poród, połóg 11
D Ból zęba w ciąży Ciąża, poród, połóg 14